Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pilot centralnego zamka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pilot centralnego zamka

    Zamieszczone przez miguello
    octanavian, koszt będzie o tyle duży ile kosztować będzie program bo jedyna opcja to usnąć to programowo tak zeby nie wybijało błędów.

    Ale jak widzę ze niektórzy piszą że to kosztuje 1400zł to zrobisz program pozbędziesz się tego gówna i pójdziesz jeszcze na dobra kolacje :wink:
    Trochę dużo 1400zł , za tyle można kupić nową przepustnicę i jeszcze zostanie sporo w kieszeni.

  • #2
    pilot centralnego zamka

    Witam
    Mam problem z pilotem do centralnego zamka w skodzie octavia 1.9tdi z 2002 roku.
    Po wymianie bateri nie dziala mi centralny zamek z pilota. Nie wiem jak zsynchronizowac kody od nowa. Prosz o pomoc
    dziekuje

    Komentarz


    • #3
      mariuszka, Troszke żle zaczynasz, jest taka opcja szukaj wystarczy kliknąc i wpisać chasło, które Cię interesuje. To tak na przywitanie, ale żebyś żle nie myślał o OCP to zajrzyj tu Forum - Octavia Club Polska i dobrze by było tu Forum - Octavia Club Polska
      wocek

      Komentarz


      • #4
        pilot centralnego zamka

        Zgadzam sie z Toba jest tu tego mnostwo...ale nie moge sobie poradzic, mam tylko jeden kluczyk a grom sposobow to kodowanie z dwoma kluczykami.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X