Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] paliwo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] paliwo

    Wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku dla całej ekipy OCP, gdyby nie udało mi się dotrzeć i złożyć życzenia osobiście!!
    POZDRAWIAM

  • #2
    [O1] paliwo

    Mam skode 1.6 z gazem i mam następujący problem jak odpalam samochód na samej benzynie to po jakimś czasie samochód gaśnie powód.

    Komentarz


    • #3
      ale gaśnie jak jeszcze pracuje na benzynie czy jak już się przełącza na gaz? napisz coś wi9ecej
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #4
        sziro, i czy to jest za każdym razem i nie da się na benzynie jeździć? Jeżeli tak to trzeba się przyjrzeć pompce paliwa i jej zasilaniu.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          pompe wymieniałem a gaśnie tylko na benzynie

          Komentarz


          • #6
            sziro, za każdym razem? I po wymianie pompy chodził na benzynie, czy sytuacja nie poprawiła się? Masz pewność, że włożona pompa podaje paliwo?
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Po wymianie pompy tak się zaczeło a przed to było gorzej jak by nie po dawała to bym go nie odpalił prawda

              Komentarz


              • #8
                Witam serdecznie. Zmierz ciśnienie na pompie. Jak nie masz czym to chociaż sprawdź czy powrotem daje paliwo. Jeśli tak to ciśnienie na pompie masz na tyle wysokie, że otwiera zawór. Sprwdź czy w wężyku od zaworu nie ma paliwa. Jak silnik gasnie to nie jest to przypadkiem efekt zalewania się silnika? Mechanik pozna to po samej pracy silnika. Może bierze jednocześnie gaz i benzynę i zalewa się. Sprawdź kody błędów lub chociaż sam czujnik temperatury chłodziwa. Przy temperaturze 90 stopni ma mieć opór 200-300 omów. Najlepiej sprawdzić go Vagiem w bloku wartości mierzonych. Pozdrawiam.
                Witek

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X