Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

air bag O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • air bag O2

    Tak GALL, to są ori L&K

  • #2
    air bag O2

    wczoraj rano odpalam autko i widzę ze świeci sie lampka podzuszek pojechałem do kumpla warsztatu podpinamy vaga i wyświetla się błąd 04C5 CZUJNIK ZDERZENIA BOCZNEGO LEWY PRZOD kasujemy błąd lampka gaśnie , wyłączam auto zapalam jeszcze raz i znowu błąd . pojechałem do mechaniora, ten mówi że czujniki w siedzeniach , wziął sie do roboty polutował co trzeba i błąd jest nadal ... pojechałem do ASO i tam po podpięciu kompa stwierdzili usterkę czunika ciśnienia który znajduje sie w bocznych drzwiach kierowcy (koszt 154 PLN) więc zamówiłem na poniedziałek i zobaczymy . najdziwniejsze jest to że nigdzie nie grzebałem auto po nocy i tu ciach... miał ktoś taki problem ?

    Komentarz


    • #3
      lopez500, czasami tak bywa, to tylko elektronika, nie zawsze jest ona w 100% dokładna :wink:

      Komentarz


      • #4
        wczoraj wymieniłem czujnik i problem był nadal... :idea: z ciekawości zdjąłem gumową osłone od kabli łączących drzwi z budą , widzę pięknie wiszący kabelek od czujnika air baga :lol: więc mam do sprzedania czujnik bocznego zderzenia O2

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X