[O1] Filtr paliwa i co jeszcze??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gazdaxl
    Classic
    • 2010
    • 15

    [O1] Filtr paliwa i co jeszcze??

    z reguły poduchy ratują a nie zabijają, jednak one są robione/projektowane pod osoby dorosłe a nie dziecko w foteliku, jednak OFF chyba jest bezpieczniejsze, no ale jak ktoś ma niefarta to i palec w dupie złamie, mnie zaś zastanawia inna sprawa mój malec jak sobie kimnie to pokłada się w kierunku szyby i co wtedy z jego karkiem jak uruchomią się kurtyny.... muszę kupić taką poduchę do spania w aucie da dzieciaków.
  • emoboy
    Classic
    • 2008
    • 21

    #2
    [O1] Filtr paliwa i co jeszcze??

    Witam wszystkich,

    Mój problem polega na tym że mam zamotowany inny filtr paliwa niż orginalny jakis filtron PP 838 (wogóle nie jest podłączone podgrzewanie paliwa do filtra tylko przewód podłączony). W obecnie chcę to zmienić jak najszybciej i oprócz filtra paliwa orginalnego co jeszcze potrzebuję ( ???
    Zawór par paliwa: http://www.skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=2677#
    Spinkę zaworu paliwa: http://www.skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=2248

    Czy wyżej wymienione rzeczy wystarczą??? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź i z góry wielkei dzięki.
    Może ktoś dysponuje fotką jak wygląda prawidłowe podłączenie filtra paliwa i co jest potrzebne do tego???
    Załączone pliki

    Komentarz

    • pwgajda
      Drive
      • 2005
      • 90

      #3
      To co pokazałeś w sumie wystarczy. Potrzebujesz jeszcze tylko 2 opasek metalowych do zamocowania przewodów do zaworu

      Komentarz

      • ufo
        L&K
        • 2008
        • 1475
        • Octavia III combi (5E5)
        • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

        #4
        emoboy, tak miałem w AGR-e podłączony filterek, może ci to zdjęcie pomoże :wink:
        Załączone pliki

        Komentarz

        • emoboy
          Classic
          • 2008
          • 21

          #5
          Dzięki pwgajda i ufo za pomoc w rozwiązaniu problemu. Fajnie że znalazła się fotka

          Komentarz

          • ufo
            L&K
            • 2008
            • 1475
            • Octavia III combi (5E5)
            • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

            #6
            emoboy, no problemos :wink:

            Komentarz

            • Maicroft
              Moderator
              S_OCP MemberModeratorr
              • 2004
              • 25757
              • Audi

              #7
              Dwie spinki, zaworek i spinka - wszystko do kupienia w ASO jak podamy im numery, bo najczesciej nie chce im sie szukac. Warto zwrocic uwage zeby to byl wlasciwy filtr paliwa, bo stare filtry mialy inny zaworek.
              Spritmonitor.de

              Komentarz

              Pracuję...