włamanie rozwalone zamki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • eskomet
    Classic
    • 2009
    • 29

    włamanie rozwalone zamki

    wtrące 3 grosze. W starszych oktawkach jest EDS , wnowszych ASR.ASR jest w tych gdzie nie ma linki gazu ,gdy zwieksza sie predkosc przednich kol wzgledem tylnych-poslizg sterownik abs daje cynk sterownikowi silnika abu odjął mocy. Natomiast tam gdzie jest EDS pomiar jest dokonywany pomiedzy lewym a przednim kołem. Gdy rozna predkosc-poslizg jedno z kol jest przyhamowywane(to chrobotanie to praca pompy abs ,zadna tam blokada mechanizmu roznicowego ) Jak zauwazyl kolega tompol wyjecie bezpiecznika absu odetnie tez zabudowany w nim układ korekcji sil hamowania EBV co moze doprowadzic do obrocenia samochodu podczas hamowania.
  • gryzli
    Drive
    S_OCP Member
    • 2008
    • 40

    #2
    włamanie rozwalone zamki

    witam dzisiaj włamali mi sie do moiej skodzinki i ukradli radyjko. ale moim problemem są rozwalone zamki w dzwiach , gliniarz powiedzial ze prawdopodobnie uzyli srubokrenta
    moje pytanie jest czy mozna naprawic te zamki lub co mam zrobic . po włozeniu kluczyka wchodzi tylko 1/4 kluczyka dalej cos blokuje.
    prosze o szybkie rady bo skoda jest otwarta i chce to jakos szybko zrobic dzieki

    Komentarz

    • Guguś
      L&K
      S_OCP Member
      • 2008
      • 1212

      #3
      Można kolego w ASO kupić zestawy naprawcze i podmienić części, nie wiem w jakim stanie są zapadki.
      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz

      Pracuję...