Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gwizd wiatru z kratek nawiewu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gwizd wiatru z kratek nawiewu

    Jak tylko moja skoda była by w 100 % sprawna to bym przyjechał i dowiedział się co robię złe i sprawdził się w takiej jeździe. Ogolnie to powodzenia i szerokosci dla wszystkich uczestników xd a drapaczki do szyby mogę odkupić
    Zbyszek123

  • #2
    Gwizd wiatru z kratek nawiewu

    Mam problem . Kiedy jade z predkoscia ok 100km/h z kratek nawiewu slysze glosny gwizd ,jakby Link szybciej jade tym dzwiek bardziej donosny.Jest jeszcze gorzej kiedy wieje wiatr z prawej strony.Kombinowalem z ustawieniami nawiewu , zmienialem filtr kabinowy i nic. Na autostradzie myslalem ze zwariuje od tego :shock: Moze ktos mi doradzi co jeszcze mozna zrobic bo nie znalazlem nigdzie takiego tematu :cry:

    Komentarz


    • #3
      A jak obieg zamknięty włączyłeś to nadal wiało?
      Skoda Octavia 1.9TDi Ambiente Rider 04r
      Zapraszam https://www.facebook.com/detailingzpasja

      Komentarz


      • #4
        mariusz33, u mnie było to samo, tez pierwsze co zrobiłem to wymiana filtra kabinowego.....dalej bylo to samo.
        Rozebrałem jeszcze raz,wsadziłem rure od odkurzacza i wyciągnąłem kupe paprochów z wnętrza....teraz jak ręką odjął, może u Ciebie też nazbierało się paprochów.
        1.9 TDI ALH, narazie 90KM

        Komentarz


        • #5
          Na zamknietym obiegu tez slychac nawet przy malej predkosci,tylko nie tak glosno.Bardziej jakby na podszybiu z z lewej.Mam pytanie ,czy trzeba rozkrecac deske zeby dostac sie do tych kanalow?Najpierw przetestuje pomysl z odkurzaczem .Oby pomoglo. :?

          Komentarz


          • #6
            moze dziurka w podszybiu jakas sie zrobila
            Octavia 1.9 TDI ASZ


            .

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez jama89
              moze dziurka w podszybiu jakas sie zrobila
              Albo jakaś inna nieszczelność, bo inaczej ze wzrostem prędkości nie wzmagałby się gwizd.

              Komentarz


              • #8
                może liść Ci wpadł... u siebie taki kiedyś znalazłem, ale po tym jak mi filtr rozwaliło (inaczej nie przejdzie). jak nie to pewnie tak jak lugab, powiedział - paproszki.
                Every man dies. Not every man really lives.
                1.6i 74kW [101KM] AKL, '01, KOMBI, AMBIENTE

                Komentarz


                • #9
                  Chcialem wyczyscic tym odkurzaczem ale nijak nie moge sie dostac do ukladu.Wentylator stoi na przeszkodzie. ops:

                  Komentarz


                  • #10
                    mariusz33, ja tez nie czysciłem całego układu, tylko tyle ile się dało, u mnie pomogło, moze u Ciebie też to coś da
                    powodzenia
                    1.9 TDI ALH, narazie 90KM

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X