Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Kokpit - szczeliny ...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Kokpit - szczeliny ...

    Zamieszczone przez Big
    U mnie Colli 476 na felgach nie sprawdza się wogóle. Po tygodniu praktycznie go nie ma
    A u mnie jest, nakladalem go w cieplym pomieszczeniu (gdzie jest piec co ogrzewa tesciow domek) pierwsza warstwe po wyschnieciu wypolerowalem i na drugi dzien kolejny raz :szeroki_usmiech

  • #2
    [O2] Kokpit - szczeliny ...

    Witam,

    Mam 'mały' problem z moją O2 II FL.
    Zauważyłem, że na mocowaniu pomiędzy tunelem środkowym a deską rozdzielczą (fotka - za lewarkiem skrzyni biegów) jest duuża przerwa - objawia się zwłaszcza rano, po chłodnej nocy - dochodzi nieraz do ok 0.5 cm. Przerwa jest tylko z jednej strony, z drugiej jest OK.
    Można jakoś temu zaradzić ? 'Rozbierał' ktoś z was to mocowanie ? - podejrzewam, że musi tam być jakiś 'klips' jaki spina te dwie części - być może się poluzował ....

    Czekam na opinie i rady ....

    Pozdrawiam
    Tomek
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      tomekdwk, jak masz auto na gwarancji to jedź aby poprawili to co spartolili przy montażu blokady skrzyni. Jak nie masz wprawy to przy naprawianiu może się okazać, że więcej pourywasz niż naprawisz.
      Tu masz link do instrukcji gdzie je można ściągnąć Forum - Octavia Club Polska
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez AdamB
        jedź aby poprawili to co spartolili przy montażu blokady skrzyni.
        też jestem tego zdania
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X