Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne dzwieki przy zapalaniu 1,9 tdi AXR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne dzwieki przy zapalaniu 1,9 tdi AXR

    podacie namiary na jakąś aukcje bo nie mogę znaleść nigdzie...

  • #2
    Dziwne dzwieki przy zapalaniu 1,9 tdi AXR

    Czy to normalne ze po przekreceniu kluczyka odzywa sie cos jakby chyba pompa-jest to dosc taki intensywny dzwiek jakby cos bylo wstrzykiwane i nastepnie jak zapalam to znowu ten dzwiek przez jakas sekunde.Czy to jest normalne,czy nic nie powinno sie slyszec po wlaczeniu zaplonu.
    Jakie sa objawy padania pompy paliwowej?

    Komentarz


    • #3
      powinna byc slyszalna pompa paliwa wszystko zalezy z jaka intensywnoscia ja slychac jesli pompa pada to przewaznie nie daje paliwa lub daje go zbyt malo

      Komentarz


      • #4
        no tak wlasnie mysle,a autko mam jakies 2 miesiace i to moj pierwszy diesel wiec jestem troszke wyczulony na nowe odglosy.Tylko nie rozumie dlaczego slychac ja raz po wlaczeniu zaplonu a drugi raz po zapaleniu silnika,bo wydaje mi sie ze tego wczesniej nie bylo.W sumie auto jezdzi super i silnik chodzi rowno.Jak uslysze ten dzwiek po zapalniu i szybko go zgasze i zapale jeszcze raz to juz tego nie slychac.
        A moze problemem jest ze parkuje auto na duzem spadku-jakies 45 stopni?

        Komentarz


        • #5
          u mnie slychac pompe po wlaczeniu zaplonu tylko.

          A moze problemem jest ze parkuje auto na duzem spadku-jakies 45 stopni?
          to gdzie ty parkujesz? :shock:
          Octavia 1.9 TDI ASZ


          .

          Komentarz


          • #6
            A mieszkam na takiej gorce niedawno sie wprowadzilem i od niedawna mam tez samochod,ale dzis postawie go na plaskim terenie i odpale jutro moze to byla przyczyna a moze malo paliwa w baku-komputer pokazuje mi zasieg jakies 120km

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez mmdk
              a moze malo paliwa w baku-komputer pokazuje mi zasieg jakies 120km
              to jeszcze nie rezerwa, raczej nie jest to przyczyna.
              Octavia 1.9 TDI ASZ


              .

              Komentarz


              • #8
                Ja bym obstawiał że to właśnie mało paliwa w baku i robi się echo w zbiorniku. Mam takie same odgłosy jak mam paliwa podajże poniżej połowy wskaźnika. Jak zaleje do pełna to dźwięku nie ma Zalej do pełna i sprawdź wtedy czy dźwięk nadal u Ciebie występuje :wink:
                Fabryka Barw :]

                Czarna O1 rs-line tdi
                Srebrna O2 Scout

                DACAR.team

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X