Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OII FL nagle po deszczu brak postojów z przodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OII FL nagle po deszczu brak postojów z przodu

    Trusek, Tak zgadzam sie, ale musisz ten kluczyk - kolejny zreszta, ktory robi potem dziury w gaciach, kurtkach, marynarkach wsadzic, mnie to by draznilo, ba.. nawet mialem z takim czyms do czynienia przez chwile w jednym aucie i potem wiecznie bylo to nie zamkniete

    Ubezpieczenie przy zakupie nowej Skody mozna takie wziasc, aby do 3 lat wyplata z AC wynosila 100% kwoty z faktury :idea: Daj Boze jak to mowia, zeby to super zabezpieczone auto z tym czyms przy biegach Ci nie odjechalo.


    Ja tam bardziej ufam w zabezpieczenie elektroniki, bo czy masz zabezpieczenie mechaniczne czy nie, to sprzeglo dziala auto odpala i na krawacie pojedzie :idea:

    P.S. Brame mam na pilota, drzwi do garazu rowniez. Wydatek 3-4tys zl

    P.S. 2 Niech kradna, chyba wiecej z AC na dzien dzisiejszy dostane niz jak sprzedam to auto, bo bedzie masa malkontentow, ze przeglad czas zrobic, rozrzad, cos puka w zawieszeniu, turbina gwizdze itd :twisted:

  • #2
    OII FL nagle po deszczu brak postojów z przodu

    witam
    jak w temacie objaw taki zajechałem do marketu wszystko ok
    gdy wsiadłem ponownie świeci kontrolka przepalonych świateł
    i brak obu przednich postojówek .
    Co sądzicie przepalone obydwie naraz czy moze bezpiecznik
    a może inna awaria.
    P O Z D R A W I A M O2 FL MPI srebrny Mint

    Komentarz


    • #3
      :roll: przepalone dwie ...raczej by to był wielki zbieg okoliczności...zacznij od bezpieczników oczywiście....a jak będą wszystkie ok to wtedy dopiero mozna gdybać , teraz to jest zbyt wiele zagadek i możliwości

      [ Dodano: Sob 03 Paź, 09 22:14 ]
      maba8 co było ze światłami, zrobiłeś?
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz


      • #4
        Dopadło mnie to co maba8, po deszczu brak obu przednich postojówek, "naprawiłem" jak stary telewizor w komediach, uderzyłem lewą ...i obie zaświecily, ale że nie uznaję takich napraw, co się stało czego szukać, sprawdzić?

        Komentarz


        • #5
          nieszczelności na wtyczkach
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Enriquez
            nieszczelności na wtyczkach
            Do obu świateł dochodzi wiazka zakończona wtyczką , u mnie czysta i sucha, środek lampy też czyściutki, ale kolo lewej lampy sa jeszcze 2 wtyczki , tylko czy one odpowiadają za dostarczenie napięcia do postojówek?




            To chyba temat do przeniesienia do działu O2.

            [ Dodano: Sro 21 Paź, 15 17:28 ]
            Podejrzana lewa postojówka , po wyjęciu i wlożeniu przestała świecić :? , założona nowa i jest ok.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X