problem z alarmem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gregor71m
    Classic
    • 2009
    • 7

    problem z alarmem

    Zamieszczone przez Tytus
    Cze,
    Czytam na forum, co robić w trakcie wymiany paska rozrządu i wynika z lektury, że wszystko czegokolwiek pasek dotyka

    Muszę to zrobić, bo mam już 122kkm i walnięte sprzęgło alternatora. Chcę wymienić wszystkie "rolki" ale zastanawiam się, czy wymieniać i pompę wodną, na razie nie szwankuje i za góra 10kkm skodzinka idzie do ludzi więc CZY WARTO?

    pozdro!
    A ja się z kolegami nie zgodze!!!! - NIE NIE WARTO WYMIENIAĆ POMPY!! Nie dość, że będziesz musiał zainwestowac ze 150 zł, to jeszcze normalnie zrobisz komuś przysługę kto kupi to auto!! Lepiej powiedzieć, że rozrząd wymieniony a kupujący pewnie sam sobie dopowie, że normalny człowiek pompe wody też wymieni albo jak już ktoś wczesniej napisał, nie będzie wiedział że pompe wody tez nalezy wymienić.
    i ty świadomie wpier****lić chcesz kupującego autko na mine i bezczelnie pytasz czy warto - :zastrzelic :zastrzelic
  • soltys
    Classic
    S_OCP Member
    • 2007
    • 29

    #2
    problem z alarmem

    mam problem z alarmem permanentnie się włącza, co przyjadę do serwisu wszystko ok wg nich nic się nie dzieje - tak ten model ma - jadę do domu usterka się powtarza.

    Problem polega na tym że jak otwieram drzwi i wkładam kluczyk do stacyjki w tym momencie alarm się uzbraja, i to samo jak wyłączę silnik wyciągam kluczyk i otwieram drzwi alarm się włącza. Schemat powtarza się. Alarm uzbraja się za każdym razem po otwarciu drzwi kierowcy.

    Ma ktoś pomysł co może być przyczyną.

    [ Dodano: Nie 08 Maj, 11 11:01 ]
    Problem rozwiązany. Winny zamek w drzwiach kierowcy.
    OCTAVIA I 61000 km

    Komentarz

    Pracuję...