[O2] Przetarcie kierownicy po 60 tys. km ....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • hubikon
    Classic
    • 2010
    • 1

    [O2] Przetarcie kierownicy po 60 tys. km ....

    Ostatnio mialem okazje przejechac sie w trase 1.6 MPI i na pewno szalu to to nie ma, ale dla kogos kto nie lubi/musi deptac to chyba optymalny silnik.
  • Enn
    Classic
    • 2008
    • 4

    #2
    [O2] Przetarcie kierownicy po 60 tys. km ....

    witam, gdzieś był wątek na forum, ale albo słabo szukam, albo poległ w szwabolandii.
    O2 mint, auto ma niecałe 1.5 roku, przejechane trochę ponad 60 tys. i pojawiło się przetarcie kierownicy, co najlepsze to w miejscu, które nie jest najmocniej eksploatowane (zegarowo na godzinie 8 ).

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał taki przypadek, co gwarancja na to - szczerze powiem, że jestem niemile zaskoczony - o1 miały po 180tys. i nie miały takich przetarć.

    Komentarz

    • Arek
      RS
      S_OCP Member
      • 2005
      • 3143

      #3
      o1 miały po 180tys. i nie miały takich przetarć.
      to miałeś szczęście ,u mnie od 140kkm sa juz prawie ze dziury w kierownicy,mam teraz 190kkm i wygląda fatalnie,na wiosnę trzeba obszyć
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz

      • marte
        Rider
        • 2007
        • 259

        #4
        Re: Przetarcie kierownicy po 60 tys. km ....

        Zamieszczone przez Enn
        witam, gdzieś był wątek na forum, ale albo słabo szukam, albo poległ w szwabolandii.
        O2 mint, auto ma niecałe 1.5 roku, przejechane trochę ponad 60 tys. i pojawiło się przetarcie kierownicy, co najlepsze to w miejscu, które nie jest najmocniej eksploatowane (zegarowo na godzinie 8 ).

        Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał taki przypadek, co gwarancja na to - szczerze powiem, że jestem niemile zaskoczony - o1 miały po 180tys. i nie miały takich przetarć.
        Mam 27 tyś. i tez mam juz przetarcie na godzinie 10.

        Komentarz

        • splawik
          L&K
          S_OCP Member
          • 2006
          • 1292

          #5
          Zamieszczone przez Enn
          przejechane trochę ponad 60 tys. i pojawiło się przetarcie kierownicy, co najlepsze to w miejscu, które nie jest najmocniej eksploatowane (zegarowo na godzinie 8 ).
          U mnie w O1 po lifcie przy 30kkm zaczęło się przecierać od 8 do 10 i troche na dole.

          Zamieszczone przez Enn
          jestem niemile zaskoczony - o1 miały po 180tys. i nie miały takich przetarć.
          Przed liftem to się zgodzę, bo te materiały były lepsze. Miałem w przedliftowej 90kkm i kierownica tylko troche wyślizgana była.
          A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
          AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
          O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
          -------------------------------------------------
          Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG

          Komentarz

          • tomil
            L&K
            S_OCP Member
            • 2008
            • 1179

            #6
            Zamieszczone przez Enn
            Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał taki przypadek, co gwarancja na to
            Nie miałem/ma takich objawów, ale z tego co pamiętam tamten temat, ktoś doszedł do wniosku, że to od zamków/suwaków w kurtce (wsiadanie/wysiadanie z auta), a gwarancja tego nie obejmuje.
            It doesn't matter what we're losing
            It only matters what we're going to find!

            Komentarz

            • Enn
              Classic
              • 2008
              • 4

              #7
              Jedno ASO zaliczone i lipa - powiedzieli, że przypadki takie miewają miejsce, ale Skoda PL przyjmuje na gwarancji tylko do przebiegu 50.000km, ale nic spróbuję w innym ASO, zobaczę co powiedzą

              Komentarz

              Pracuję...