Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kierunkowskazami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z kierunkowskazami

    Ja mam 4x4 1.9 TDI 101 KM i srednie spalanie na komputerze w miescie Opole pokazywalo:

    - w zimie (przy duzych mrozach) 7,5 - 8,5 l/100
    - teraz kiedy jest juz troche cieplej 6,5 - 7,5/100

    Podaje w widelkach poniewaz zalezy jak duzo jezdze max gorna granica jest przy ok 10km zanim silnik dobrze sie rozgrzeje

  • #2
    Problem z kierunkowskazami

    mam octavie z 2001 i caly czas mi stukaja migacze , nie swieca ale stuka trojkat awaryjny moze mi ktos napisac sie dzieje i co trzeba wymienic z gory dziekuje

    Komentarz


    • #3
      Czy na zewnątrz widać jakieś objawy-czy wszystko jest w porządku?
      Pstryka tylko przekaźnik i tyle ?

      Komentarz


      • #4
        No pewnie zamiast poszukać od razu pytanie.
        A potem bur.......l się robi

        pozdrowienia

        Komentarz


        • #5
          pawel20-87, przekaźnik od kierunków, stuknij w guzik od awaryjnych moze sie naprawi. a jak nie to wyciagaj guzik od awaryjnych.......
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            pawel20-87,
            u mnie bylo to samo. Proponuje rozebrac manetke, w srodku jest troche smaru z opilkami miedzi (zuzycie) i jak sie wyczysci ten smar i zapoda nowy, znika "pykanie" z przkaznika.
            Jak to zrobic, proponuje poszukac na forum. Nie zapomnij rozpiac aku przed zdjeciem poduszki i kup klucz splin nr 12 (taki gesty torx) do kierownicy.
            Daj znac jak poszlo.

            Komentarz


            • #7
              W mojej pierwszej Octavii zanim doszli do wniosku że trzeba wymienić dźwignie od kierunkowskazów to 3 razy wymienili na gwarancji ten moduł z włącznikiem świateł awaryjnych... ASO :lol:

              Komentarz


              • #8
                Możesz spróbować wymienić ten włącznik awaryjnych,pożyczyć od kogoś i jesli będzie cykało nadal to bankowo przekaźnik z manetka w kierze.Jak pisał karo przeczyść psiknij wdekiem może pomóc.
                Rób jak uważasz ale uważaj jak robisz.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X