Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne problemy z tylnym zawieszeniem !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne problemy z tylnym zawieszeniem !!!

    klukan, masz napisane na poprzedniej stronie - czego nie rozumiesz?
    06.09.2010 - zamówienie szarej elegantki
    19.11.2010 - odbiór auta :-)

  • #2
    Dziwne problemy z tylnym zawieszeniem !!!

    Witam. Mam dość poważny problem z tylnym zawieszeniem, a mianowicie gdy najade na dziure (nawet niewielką) albo jakąś nierówność to tył zachowuje sie tak jakby podskoczył i przeskoczył obok => poprostu wydaje się ze auto przeskoczyło, ale nie traci wtedy kierunku jazdy tylko jest HUKNIĘCIE i ten "przeskok". Jest to strasznie uciążliwe czasami. Założyliśmy inne opony i troche jakby mniej to jest odczuwalne. Na stacji diagnostycznej wyszło ze tylna zbieżność jest przestawiona o 12%. Napewno jest to też wina tej zbieżności, ale czy to tylko to ?? Zastanawiałem sie czy do tego mogą przyczyniać sie też amortyzatory ? Jesli ktoś miał z czymś takim problem to bardzo bym prosił o pomoc.
    Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie. . .

    Komentarz


    • #3
      stawiam na dobite amortyzatory - ktore moga sie zuzyc na dwa sposoby, resoruja jak sprezyny w starym tapczanie albo walą i nie amortyzuja nalezycie - to Twoj objaw - sprawdz ich sprawnosc w procentach na trzepakach, obstawiam je

      Komentarz


      • #4
        Tylu praktycznie sie nie reguluje w OI, ale jak jest przestawione az tyle, to albo belka jest krzywa, albo wybite sa tuleje metalowo-gumowe w belce.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Znajomy bedzie miał hale z wyposażeniem do ustawiania tej zbieżności bo podobno jest belka przestawiona, ale mi sie wydaje ze to nie tylko ta zbieznośc!
          Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie. . .

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X