Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] tylnia wycieraczka, a kontrolka oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] tylnia wycieraczka, a kontrolka oleju

    a czy wszyscy co jej nie maja sa juz po wymianie rozrzadu????

  • #2
    [O1] tylnia wycieraczka, a kontrolka oleju

    Dzisiaj rano jadąc do pracy włączyłem tylną wycieraczkę. Wszystko ok, ale okazało się ,że tylnej wycieraczki już nie mogę wyłączyć. Nie reagowała na nic. Po dojechaniu do pracy postanowiłem wyłączyć silnik, myśląc że wycieraczka uspokoi się. Tak też zrobiłem. Niestety nic nie pomogło po odpaleniu silnika wycieraczka dalej pracuje. Postanowiłem, że wyciągnę bezpiecznik nr. 27, trafiłem wycieraczka przestała pracować. Odpaliłem auto a tu ...
    Zawsze miałem problem z kontrolką oleju. Jak odpalałem silnik kontrolka oleju mrugała kilka razy i gasła. A teraz ?

    Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon kontrolka zaświeci się na czerwono i zaraz gaśnie i dopiero wtedy uruchamiam silnik.

    Czy tak powinno być?
    Czy kontrolka przypadkiem nie powinna świecić na żółto i zaraz zgasnąć?

    Dodam, że bezpiecznika do wycieraczek nie podłączałem ponownie. Tylną wycieraczkę wyłączyłem zupełnie.
    Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

    Komentarz


    • #3
      jak z poziom oliwy-oki? mryganie na czerwono na zimnym- chwilowy brak smarowania. jeśli masz czujnik poziomu oliwy to przy niskim stanie zajarzy na żółto.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Stan oliwy idealny. Może to te 2 czujniki od oliwy? Może są uwalone? Ale co ma do tego bezpiecznik?

        A może w Octavii jest taki sam problem jak w Fabii, chodzi mi o wiązkę elektryczną, do której dostaje się woda i robią się rożne czary mary.
        Była Octa 90 w dizlu teraz jest Rapid w benzynie KONICHIWA... !!!

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X