Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie zapaliła octavia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie zapaliła octavia

    Zamieszczone przez miguello
    Czy jest na rynku jakiś kable o podobnych możliwościach nie płacąc za niego tyle ile chce ori ADAKO?
    [email protected] - 908.1PL

  • #2
    Nie zapaliła octavia

    Witam.
    Chciałam odpalić teraz samochód 1.6 B/G i nie zapalił. Zdarzyło się to już drugi raz jak jest chłodniej. Pompka pracuje, paliwo jest ok, gasną kontrolki a on złapie na sekundę i gaśnie. Nie można go już ponownie zapalić. Po pół godziny zapalił ale jak załapał to najpierw tak jak by strzelił trzy razy w rurę (puf, puf, puf). Podejrzewam że to ma związek z niską temperaturą powietrza. Co mam zrobić? Może trzeba wymienić świece, przewody zapłonowe albo filtr paliwa? Proszę o pomoc :cry:

    Komentarz


    • #3
      1. postaraj sie odpalic na benzynie.
      2. w pierwszej kolejnosci swiece do wykrecenia i sprawdzenia.
      3. jesli iskra bedzie OK a problem nie zniknie rzuc temat na 'skodovka-club'.
      sporo osob ma tam auta z silnikiem 1.6 i byc moze przechodzili przez podobne problemy.
      kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
      _________________________________________
      Do sprzedania:
      komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
      zaciski do hamulcow 280mm.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli paliwo jest to znak, że elektryka - czyli świece, przewody WN, wreszcie cewka (u mnie padla ta ostatnia)

        Komentarz


        • #5
          Byłam u mechanika i wymienił czujnik temperatury płynu (błąd 00522). Teraz autko pali :lol: . Ale wyświetla się błąd 00515 czujnik pozycji wału krzywkowego ( na uruchomionym silniku też) tyle że samochód chodzi ok. Czy muszę go wymieniać od razu?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X