Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bezpiecznik nr. 31 ????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bezpiecznik nr. 31 ????

    Z testów w wielu samochodach ( poza Alfa Romeo) stwierdzam, że największe różnice w spalaniu są między 120km/h a 130 km/h . Dlatego albo pałuje dużo szybciej, albo jeżdżę to 120 km/h
    Chetnie pozbede sie letnich kol - 17

  • #2
    Bezpiecznik nr. 31 ????

    Witam

    Posiadam Ocatvie z 2000 roku z silnikiem 1,9 TDI 110 KM.

    I mam coraz czesciej problem z bezpiecznikami, a dokladnie od tempomatu ktory w instukcji ani w internecie nie ma swojego prawdziwego miejsca. Ale takze tajemniczy bezpiecznik nr. 31 , w instrukcji pisze ze jest on od automatycznej skrzyni biegow, no i wszystko fajnie tylko ze ja mam manualna skrzynie.

    Czy ktos wie do czego jest ten bez. nr 31 i jaka moze byc przyczyna "palenia" moich bezpiecznikow?

    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Bezpiecznik nr 31 20A - Automatyczna skrzynia przekładniowa , 5A - sprzegło HALDEX
      8)

      20A - żółty
      5A - jasno brazowy
      .

      Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

      Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

      Komentarz


      • #4
        dziekuje za odpowiedz. ale ja nie mam automatycznej skrzyni. a sprzeglo haldex jest wykorzystywane w samochodah 4x4. pozdrawiam hanys

        Komentarz


        • #5
          U mnie w miejscu bezpiecznika 31 jest wolne miejsce,a mam skrzynię ręczną.Przypuszczam więc,że ktoś coś rzeźbił w Twoim aucie i podłączył tam jakiś odbiornik.Zostaje Ci chyba metoda "na czuja",co jest zabezpieczone tym bezpiecznikiem.
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            Dla dokladnosci dodaje zdiecie.

            Bezpiecznik wypala zawsze w okresie jesiennym.
            Przy okazji nie dziala tez tempomat.
            Mam wersje SLX.
            Pozdrawiam hanys

            Komentarz


            • #7
              Wedle fotki. Wieć jak Januszsz pisze ktoś Ci musiał dokonac jakiejs przeróbki. Jezeli Ci go waywala w okresie jesiennym to cos Ci musi wtedy nie chodzic....
              Załączone pliki
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez hanys
                Bezpiecznik wypala zawsze w okresie jesiennym.
                Przy okazji nie dziala tez tempomat.
                Wygląda na to, że na tym bezpieczniku zamontować Ci ktoś tempomat. Standardowo montowany jest do bezpiecznika F5. Bardzo prawdopodobne, że zwarcie występuje na połączeniu kabelków od tempomatu w okolicy podszybia (od strony kierowcy), tam gdzie jest taka biała skrzynka. Pewnie jesienią zbierają się tam liście i jest trochę bardziej wilgotno.

                Jeśli tak jest w pozycji OFF tempomatu bezpiecznik nie powinien się przepalać.

                Komentarz


                • #9
                  hanys, taki czarny humor :diabelski_usmiech ,a pewne masz to ,ze Twoje auto nie miało wcześniej automatycznej skrzyni biegów

                  Komentarz


                  • #10
                    dzieki ,bede grzebał dalej. pozdrawiam hanys

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X