Problem z centralnym zamkiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Wojciech Czerwiński
    Classic
    • 2010
    • 15

    Problem z centralnym zamkiem

    mll, fajną stronkę chłopak zrobił k
    w.czerwinski
  • M@rcin123
    Drive
    • 2008
    • 81

    #2
    Problem z centralnym zamkiem

    Witam.
    Mam taki maly problem bo mialem zamontowany centralny zamek sterowany z pilota nie orginalny tylko mi sie zepsul ale w tym nie problem, kupilem nowa centralke dzisiaj wszystko pieknie zamontowalem dziala bez problemu tylko ze jak jade i wlaczam migacz w prawa lub lewa strone to swieca oba. Mysle ze to jest bo stara centralka miala wyjscia na prawy i lewy migacz osobno a ten nowy mam tylko jeden kanal na oba a ja te kable zlaczylem a nie wiem skad do konca sa pociagniete. Moje teraz pytanie gdzie najlepiej podlaczyc ten jeden kabel wyjscie na migacze zeby nie robilo zadnych problemow? Mam octavie 1 ze 2002 roku. Z gory dzieki za pomoc

    Komentarz

    • casuss
      Classic
      • 2009
      • 27

      #3
      To powinno ci pomóc. Chodzi o diodę prostowniczą, ja kupowałem taką centralkę do passata B5 i tam też było jedno wyjście i rozgałęzienie za pomocą diod. Już jakieś dwa miesiące działa, a takie diody w elektronicznym za pare groszy kupisz.

      Komentarz

      • M@rcin123
        Drive
        • 2008
        • 81

        #4
        Dzieki bardzo jutro sproboje to zrobic i powiem o efekcie

        [ Dodano: Nie 08 Lis, 09 16:45 ]

        Mam pytanie czy taka dioda prostownicza moze byc ? czy 3A bedzie za malo ?? bo niestety nie umie w czechach znalesc zadnego elektronicznego;( chyba ze ktos wie jak to podlaczyc pod wylacznik awaryjnych bo jak dzisiaj ogladalem to jest tam 7 pinow...

        Komentarz

        Pracuję...