problem z pilotem (albo centralka albo 1 i 2gim) od alarmu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • danek
    Classic
    • 2010
    • 4

    problem z pilotem (albo centralka albo 1 i 2gim) od alarmu

    Zamieszczone przez Ciacho102
    Zamieszczone przez rss
    nawet jesli beda probowac sie wypinac to sprawe wygrywasz w sadzie i dostajesz kase z odsetkami (a to teraz chyba z 20% w skali roku (!))
    Tak może masz rację ale to się może ciągnąć miesiącami a samochód rdzewieje...
    zgadza sie, to sie BEDZIE ciagnac miesiacami, ale moze jest wyjscie takie ze najpierw naprawiasz a potem domagasz sie zwrotu pieniedzy. moze skonsultyj sie z prawnikiem ?
  • kryho79
    Classic
    • 2009
    • 37

    #2
    problem z pilotem (albo centralka albo 1 i 2gim) od alarmu

    jest to jak na te chwile 2 rzecz ktora mnie irytuje w tym samochodzie. Skoda Mint a zatem, alarm dołozony i otwieranie z osobnego pilota (klucz nie scyzoryk)i otwieranie/zamykanie ktore nie zawsze sie udaje. Chlopcy z ASO wymienili juz pilota i wydawalo sie ok, ale niestety ok nie jest bo problem wciaz istnieje. Jak juz otworzysz raz to i zamkniesz bez problemu znow otworzysz itd, ale jak sie nie uda to i po 5 razy trzeba naciskac by zadzialalo. Pytanie czy ktos wie gdzie montowana jest (centralka) od alarmu (on pewnie podlaczony jest pod centralny) i to ona nie lapie tak jak ma sygnalu i raz otworze z 5 metrow, a raz stojac przy bagazniku nie potrafie otworzyc mojej czeszki. Problem nasila sie ( z moich obserwacji), gdy jest wilgotno (pada, albo niedawno padalo). Pan z ASO wmawia mi, ze to moga byc jakies zakłocenia, ale na Boga nie jest to moje 1 auto i nigdy takich jaj nie bylo, potrafilem z 3 pietra otwierac samochod a tu nie potrafie stojac przy tylnich drzwiach. Zwalona centralka (pilot wymieniony wiec raczej to nie to)? Alarm jakiej firmy podam jak znajde gdzie to jest napisane (na pilocie jest na froncie napis LOGIC, a z tylu SILVER ) Ktos mial podobny problem i mu pomogli? Auto jest nowe, nowy jest alarm i baterie w pilocie tez sa nowe (w koncu to 2 nowy pilot)

    [ Dodano: Wto 10 Lis, 09 09:51 ]
    Dzien dzisiejszy znow raczej mokro niz sucho otwarcie bezproblemowe, wysiadam z samochodu i co za 8 razem zamknał

    Komentarz

    Pracuję...