zawieszenie halasuje.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Joo
    Drive
    • 2010
    • 76

    zawieszenie halasuje.

    Zamieszczone przez shok
    A z moich najlepszych wyścigów to(parę lat temu) Nysą :!: objechałem cinqcento :lol: pewnie 700 ale śmiałem się do popłakania.Cinq był robiony na sportinga :diabelski_usmiech Heh to było kiedyś ale do dzisiaj z tego śmiejemy się z kolegą bo robiłem mu przeprowadzkę 8)

    [ Dodano: Sob 27 Mar, 10 21:05 ]
    dodam tylko,że wyścig był z kulanego miałem już zapięta 2 (skrzynia 4 żartów nie było) gość jechał z dziewczyna jak pokazał mi faka i myślał,że mnie objedzie :lol: :lol: :lol: mina bezcenna też pokazałem mu faka jak zapinałem 4 i zostawał z tyłu :lol: :lol: :lol:
    każdy jedzie czym się da, zabawa najważniejsza
    z podobnych akcji to do dzisiaj pamiętam wyjazd ze Starymi, 126p, 2+2 na pokładzie, wylot na Gdańsk, dwupasmówa, pusto, Stary grzeje 102km/h i wyprzedza Syrenkę jadącą 99km/h
    widać facetowi w Syrenie żyłka drgnęła, bo pełny ogień i grzeje za nami, Stary już ma vmax więc zero ruchu, a Syrena z prędkością 102,01km/h nas wyprzedza, to było najdłuższe wyprzedzanie jakie widziałem ever :lol:
    ale dał radę :kciukgora
    naprawdę pamiętam jakby to było wczoraj
  • daber85
    Rider
    • 2009
    • 296

    #2
    zawieszenie halasuje.

    witam po dlugiej przerwie. od kilku dni zawieszenie prawego kola zaczelo strasznie halasowac. szczegolnie gdy dodaje lub ujmuje gazu wtedu slychac takie gluche udezenie. na dodatek pojawilo sie skrzypienie przy ruszaniu. wyczuwam spory luz jak rekoma ruszam kolem na boki. tuleje wahacza dobre, gumy stabilizatora nowe. myslalem ze to koncowka drazka kier. wymienilem i ją, dalej halas. co to jeszcze moze byc. pozdrawiam

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      drążek kierowniczy, łożysko amortyzatora lub początkowe padanie przekładni. a skrzypieć mogą też nowe gumy stabilizatora.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • tkpwmali
        Classic
        • 2009
        • 13

        #4
        Ja miałem też takie skrzypienie wymieniłem gumy na drążku stabilizacyjnym i jest ok.Żeby sprawdzić czy to na pewno one polałem je wodą i wtedy przestało skrzypieć.

        Komentarz

        • Sev
          L&K
          • 2007
          • 1295

          #5
          daber85, złap koło w pionie (za górę i dół koła) i sprawdź czy wyczuwasz luz, jezeli zlapiesz w poziomie (po lewei i prawej) i wyczujesz taki sam luz to może to być łożysko - zbyt luźne, trzeba by dokręcić. Luz powinien być wyczuwalny przy niewielkich ruchach po całym obwodzie koła.
          6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
          Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

          Komentarz

          Pracuję...