problem z grzeniem prawego lusterka...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • krajan80@o2.pl
    Classic
    • 2010
    • 13

    problem z grzeniem prawego lusterka...

    kali, a ja urodziny )
    Zamieszczone przez kali
    w lipcu to ja mam imieniny wiec powod do swietowania sie znajdzie , :diabelski_usmiech

    no nie daj sie prosic :P :P :P
    Ja też mam urodziny w lipcu :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech - powody są już 3 :!: :!:
    krajan
  • Marek Kwiecień
    Ambiente
    • 2008
    • 107

    #2
    problem z grzeniem prawego lusterka...

    Koledzy,
    Wymieniłem ostatnio prawe lusterko na duże. Elektryczna regulacja działa, ale z ogrzewaniem jest problem. Tylna szyba odparowuje, lewe lusterko jest suche i ciepłe, a prawe mokre i zimne... I tu mam pytanie: jak wyjąć wkład lusterka żeby go nie uszkodzić? I czy można przełożyć np samą wiązkę kabli z poprzedniego (małego) lusterka?
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

    MOJA OCTAVIA SLX 1.9 TDI 81kW '99

    Komentarz

    • casuss
      Classic
      • 2009
      • 27

      #3
      W zasadzie jeśli poprawnie podłączyłeś lusterko to najbardziej prawdopodobne są dwie możliwości: 1. Spirala grzejna ma przerwę i nie grzeje( można sprawdzić omomierzem), 2. są połamane kable w gumie łączącej nadwozie z drzwiami.
      Co do przełożenia wiązki to wątpię że da się ściągnąć spirale grzejną z lusterka bez jej uszkodzenia, a poza tym w małym lusterku jest ona mniejsza. W sumie na allegro spirala kosztuje kilka złotych, ale najpierw sprawdź czy to na pewno z nią jest problem.
      Tu masz link do wymiany wkładu w passacie( w skodzie jest chyba tak samo)
      Strona miłośników Volkswagena Passata. Znajdziesz tutaj aktualne nowości ze świata motoryzacji, dane techniczne, porady

      Komentarz

      • Pinio
        Classic
        • 2009
        • 29
        • Octavia I (1U2)
        • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

        #4
        Dobrze,wymieniłes na duze ale czy ono jest podgrzewane? Bo regulacja bedzie działac

        Komentarz

        Pracuję...