Rurka do smarowania turbo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Anarki
    Classic
    • 2010
    • 15

    Rurka do smarowania turbo

    jak tylko zrobie zdjęcie wrzuce jak jest u mnie
  • Nabuch
    Drive
    • 2009
    • 65

    #2
    Rurka do smarowania turbo

    Witajcie.Potrzebuje oznaczenia rurki doporwadzającej olej do turbo Podobno są 3 rodzaje rurek doprowadzających olej do turbo różniące się od siebie przyłączami. I tu pojawia się moja prośba o wrzucenie jakichś rysunków wraz numerami fabrycznymi w celu weryfikacji co może być u mnie .Silnik 1,9 TDI ALH 2001 r Rurka wychodzi z okolic filtra i obchodzi silnik do turbo. Od filtra zakończenie na coś w stylu oczka z przestrzeloną śrubą przepuszczającą olej od turbo nypel .Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam .

    Komentarz

    • JanuszSz
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 2835
      • Superb II combi (3T5)

      #3
      038 145 771 H -AGR
      038 145 771 AH -AHF,ALH,ASV
      038 145 771 N -ASZ,ATD,AXR,
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz

      • Nabuch
        Drive
        • 2009
        • 65

        #4
        JanuszSz,
        038 145 771 H -AGR
        038 145 771 AH -AHF,ALH,ASV
        038 145 771 N -ASZ,ATD,AXR,
        Dzięki JanuszSZ a masz może jakiś rysuneczek z ETK-i tak na wszelki wypadek . Nie chciałbym się pomylić bo po przewód będę jechał autobusem i gdyby to był nie ten przewód to mam dzionek w plecy. Ostatnio przeglądałem sam naprawiam octavię i tam rurka odprowadzająca olej od turbo była jakiś inna niż u mnie , chyba że rysunek był z agr-a bo rozdział był od alh i agr-a. Nie mniej chodzi o rurkę doprowadzającą. Pozdrawiam

        Komentarz

        • JanuszSz
          RS
          S_OCP Member
          • 2007
          • 2835
          • Superb II combi (3T5)

          #5
          Rysunek z ETKI nic Ci nie pomoże,bo tam jest pokazana jedna rurka.Jeśli będziesz miał do porównania dwie rurki,to z AGR-a jest krótsza od ASV i inaczej powyginana.
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz

          • Nabuch
            Drive
            • 2009
            • 65

            #6
            Ok dziękuje za informacje. Biorę starą i jadę z nią po nową Temat do zamkniecia

            Komentarz

            Pracuję...