Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opony caloroczne ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez GrabaR
    W ostatnim auto świecie jest test opon całorocznych, także zapraszam do lektury.






    Komentarz


    • #27
      Sebastian_S thenx za zamieszczenie testu. Myśle, że należy Ci się plusik :lol:

      Pierwszy sezon testuje na O1 Navigatory 2 i myśle, że to był dobry wybór. Jedyny problem jest w tym, że ciężko jest podriftować... ops:
      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

      _

      Komentarz


      • #28
        Witam, obiecalem, ze napisze o nowym kapciach i ... to czynie.
        Goodyear Vector 4Seasons ; przejechalem ponad 1200km, z czego okolo 500 w niemczech, przeciagnalem czeszke pare razy do ponad 190 i nie odczulem zadnego przeszkadzajacego szumu poza ...wiatrem. Padalo i to zdrowo, po wodzie szla tam gdzie ja chcialem. Wywazyli mi dobrze i kierownica ani milimetr nie zadrzala. Sa ciche, nieporownywalnie cichsze od Dunlop sport...cos tam. Pisalem, ze tu w Belgii nie mamy za duzo sniegu, a tu .... od ladnym paru dni bialo i mrozno. Nawet po bardzo zasniezonej drodze gumki spisuja sie super, ani razu nie "pociagnelo" mnie tam gdzie nie chcialem, nawet przy zwawszej jezdzie. Co bedzie w lecie przy +30, pazyjom-uwidim......
        Jezeli chodzi o mnie to bardzo je polecam, z tym, ze znowu : wybor opon calorocznych powinien byc swiadomy i przemyslany; wiadomo, ze gosc, ktory mieszka w Zakopanem nie powinien takowych kupowac...itd itd ...ale o tym juz pisalismy.
        Dziekuje wszystkim za opinie, zamykamy temat. Pozdrawiam.
        Franek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X