Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fotel kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • fotel kierowcy

    Zamieszczone przez oculus
    Chyba nic sie z silnikiem nie stało.
    pewnie, że się nic nie stało, już nie przesadzajmy

    Zamieszczone przez oculus
    Nie wiecie czy założenie tego wskaźnika temp. oleju w ASO to duży problem? Zaintrygowało mnie to 8)
    jak kiedyś pytałem o to i wskaźnik doładowania, to wyglądało na to, że jest to MEGA, OGROMNY nierozwiązywalny i nieznany PROBLEM, natomiast montaż de facto nie jest czymś specjalnie trudnym.
    jak masz maxi dota to fajnym jest ten bajer od necka99 :idea:

  • #2
    fotel kierowcy

    witam ustawiony fotel kierowcy z zoną mamy na tym samym poziomie regulujemy tylko przybliżanie do kierownicy i moje pytanie, żona jeżdzi 3 dni potem jest przerwa dzień ja siadam i fotel się zapada do najniższego punktu fajne uczucie widzisz go wysoko siadasz i on spada i znowu podnoś do odpowiedniej wysokości o co chodzi

    Komentarz


    • #3
      A kolego wiking sprawdź czy pod fotelem nie leży taka długa sprężyna (a może J U Ż nie leży ).
      Wiele osób nie mają tych sprężyn (urywają się uchwyty które je trzymają) i przez to Ci fotel opada. :wink:

      Komentarz


      • #4
        dziękuję bardzo sprężyny nie ma ,ale można ja kupić i założyć drugą bo jest to nie powiem wkurzające

        Komentarz


        • #5
          sama sprężyna to nie problem. Gorzej z tymi zaczepami, które tą sprężynę trzymają . Są one z plastiku i ciężko je tak dosztukować by się ta sprężyna trzymała.

          Komentarz


          • #6
            Witam ja mam wlasnie pytanko co do foteli w octavi 1 czy podejda do neij fotele od octavi 2 bo mi sie strasznie zniszczyly

            Komentarz


            • #7
              sonik1991, Poszukaj bo gdzieś pisało, że nie podejdą i dlaczego.
              Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

              Komentarz


              • #8
                dzięki z góry muszę jechać do salony z tym siedzeniem (wsiadłem do garażu opadło ustawiłem ,dostałem zadanie od żony zakupy wsiadam w odstępie 40 min. znowu opadło i abratno) to jak te plastiki odpadły to jaka jest mozliwosć umocowania tej sprężrny???

                [ Dodano: Nie 20 Gru, 09 18:06 ]
                Witam byłem w serwisie jeden powiedział że poszedł mechanizm siedziska i trzeba całe wymienić ,a drugi powiedział , że moze podczas wsiadania naciskam przypadkowo i chyba ma rację bo jak wsiadam spokojnie to nie opada POZDRAWIAM

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X