Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaka przepływka do ASV??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaka przepływka do ASV??

    SDI ma 68 KM (chyba) a nie 90. 90 to najsłabszy TDI. A porównania do 1.9 90KM raczej nie ma. Diesel jedzie na momencie obrotowym, który w tym zestawieniu wypada bardzo korzystnie dla TDI a nie dla 1.6 MPI

  • #2
    jaka przepływka do ASV??

    Witam
    Moj problem dotyczy przeplywomierza do mojej octavki jest to 1.9TDI 110koni silnik ASV z 2004 roku. A wiec na przeplywomierzu jest numer BOSCHa 0281002531 ale cena np w intercars i to regenerowanej to 450zl. Jak dzwonilem do nich to powiedzieli ze do mojego autka jest przeplywka o nr 0281002757 ktora jest sporo tansza bo moge ja miec ponizej 300zl i to nowa lub wklad PIERBURGa tez za ok 300zl. Moje pytanie jest takie czy ta tansza przeplywka bedzie pracowac w moim autku czym one sie roznia?? Dodam ze po numerach VW roznia sie tylko literka na koncu jedna ma B a druga ma C. Z gory dzieki za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      0281002757 - jak wyczytałem to odpowiednik oryginalnego BOSCHa 0281002531. Na stronie CLICK jest po 119zl. Inna sprawa - czy wart zaufania... nie wiem. Moze smierdziec ryżem.
      [1] Octavia Kombi 1.9TDI, 2001, 81kW [110KM], AHF,
      [2] Octavia 1.9TDI, 2004, 81kW [110KM], ASV,

      Komentarz


      • #4
        Jestem nastawiony raczej na boscha lub pierburga tylko nie bylem pewien czy bedzie pasowac. Dzis po poludniu podjade do intercars i kupie. Jak zamontuje powiadomie o efektach

        [ Dodano: Czw 17 Gru, 09 17:49 ]
        Witam ponownie
        A wiec kupilem PIERBURGA i dziala ok wykasowalem bledy VAGiem i jak narazie jest ok. W przyszlym tygodniu zrobie jeszcze logi podczas jazdy. Dzieki bardzo za pomoc i oczywiscie punkcik dla JamesMarshall

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X