Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Uszkodzony licznik ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Uszkodzony licznik ?

    Dolna granica przekroczona, a nie gorna. Czyli gora jest dobra (prawie), a z dolu auto nie jedzie, bo ma kierownice w jednym polozeniu i dlatego auto nie chce sie zebrac.

    Zrobic jeszcze loga i zobaczyc czy nie spadl wezyk od turbiny do N75, albo czy go cos nie przegryzlo.

  • #2
    [O1] Uszkodzony licznik ?

    A więc tak, podczas próby kradzieży mojej octavki, został strzaskany licznik, szybke wymieniłem, jednak mam problem z obrotomierzem, zaczął pokazywać o 1000 za mało, przy zgaszeniu samochodu wskazówka wisi na wysokości wyświetlacza. Jednak po odpaleniu, jak powinna stać na ok. 900-950 , to stoi na 0 I stąd moje pytanie, czy licznik da sie jakoś naprawić, czy cały do wymiany ?

    Zaznacze, ze próbowałem ręcznie ustawić tą wskazówke, jednak po kolejnym zgaszeniu samochodu znów ucieka w dół.
    Prosze o porady

    Komentarz


    • #3
      Musisz wyciągnąć wskazówkę (najlepiej przez pociągnięcie jakimiś szczypcami przez szmatkę aby nie uszkodzić wskazówki) i ostrożnie i uważnie założyć ją tak aby przy zgaszonym silniku koniec był na '0'. Samo popychanie jej ręką nić nie pomoże bo zawsze będzie wracać do stanu poprzedniego po ponownym uruchomieniu zapłonu.
      Sam ostatnio to przerabiałem i nie było problemów.
      Jeśli możesz to napisz mi jaki jest koszt szybki bo muszę u siebie zmienić na nową.

      Komentarz


      • #4
        No to dzisiaj się zabieram do pracy piernik Poszukaj u kogoś kto handluje częściami skoda/vw , ja od znajomego dostałem za tzw. flaszke wódki

        Komentarz


        • #5
          Mam nadzieje Paweł-SK, ze złodziejskie ścierwo zastałeś martwe w poblizu auta...
          [1] Octavia Kombi 1.9TDI, 2001, 81kW [110KM], AHF,
          [2] Octavia 1.9TDI, 2004, 81kW [110KM], ASV,

          Komentarz


          • #6
            Nic nie trzeba demontowac. Jeszcze z nia do oporu w prawa i przechodzisz jeszcze o jakie 40' a potem wracasz w lewo i ustawiasz na zero. Sprawdzasz czy jest dobrze, jak nie to robisz ponownie tak samo.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              A więc wczoraj postanowiłem spróbować i musze powiedzieć Że udało sie ! Licznik działa jak należy,

              JamesMarshall
              Niestety, uciekli, podałem opisy tych typów, samochód srebrne audi A6, oczywiście - Sprawa umorzona. Standard.

              [ Dodano: Sro 23 Gru, 09 08:59 ]
              Podziękowania za porady

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X