Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

skoda octawia 2000 rok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • skoda octawia 2000 rok

    Zamieszczone przez skodovkaand
    Gama silników dostępnych dla Yeti poszerzy się o nowoczesną jednostkę 1.4 TSI 122 KM dostępną z manualną przekładnią i napędem na przednią oś.
    Nie będzie 1.4TSI z DSG ? Trochę dziwne, że do 1.2 będzie można zamówić DSG a do 1.4 nie.

  • #2
    skoda octawia 2000 rok

    witam jestem poczotkujacym wlasnie sie zalogowalem na ta strone . i mam male pytanko mam skode octawie200rok slx 110koni i ostatnio cos sie stalo wkladam kluczyk przekrekam stacyjke nagle wlaczaja sie wentylatory od klimatyzacji ,wyciagam kluczyk zamykam auto a one dalej chodza niemoglem wylaczyc dopiero bezpiecznik wyjolem na alumulatorze i sie wylaczyly . niewiem co to morze byc czy mial ktos juz taki przypadek prosilbym o porade obecnie jezdze bez bezpiecznika

    Komentarz


    • #3
      prawdopodobnie padł czujnik temperatury. u mnie tak było, ale po wymianie wszystko wróciło do normy.
      Stefan_KTP

      Komentarz


      • #4
        jaki czujnik temperatuty od czego ?

        Komentarz


        • #5
          lukasz2313, zrób coś ze swoją pisownią bo oczy więdną w czasie czytania...
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            jaki czujnik temperatury od czego jeśli kto mial podobny problem czekam odp

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez lukasz2313
              mam skode octawie200rok
              Luuuudzie, to jakaś epidemia... To już drugi w tym tygodniu z tego roku!!!!!
              Taki egzemplarz to skarb kolekcjonerski. Pogratulować!!!!



              Sorki! To oczywiście żarcik. Ale nie mogłem się powstrzymać
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X