Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(02) PROBLEM Z CENTRALNYM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • (02) PROBLEM Z CENTRALNYM

    Zamieszczone przez 2pac
    rufus295, zaopatrz sie w apteczke i przede wszystkim w surowice, zatrzesienie zmij jest
    Uuu, tego nie wziąłem pod uwagę :shock: . Przecież jak jakaś większa będzie, to mi psa połknie :P .A skąd tą surowicę wytrzasnąć??

  • #2
    (02) PROBLEM Z CENTRALNYM

    mam skodzine i tylko jeden kluczyk do niej a chciałbym otwierac ją z pilota czy musze kupic cały zestaw uniwersalny na allegro czy wystarczy sam pilot ?

    Komentarz


    • #3
      Z tego co wiem to:

      - mozesz kupic kluczyk-pilot od skody, seata badz golfa, o ile bedzie to ta sama czestotliwosc (chyba 433MHz). Ale wtedy zeby otwierac i odpalac jednym kluczykiem musisz przelozyc sledzia. To bedzie twoj jedyny kluczyk wiec jak go zgubisz to klapa.

      - druga opcja, bezpieczna i kosztowniejsza to zestaw zamkow (dwa drzwiowe i bagaznika) w sklad ktorego wchodza dwa kluczyki, jeden pilot a drugi standard.

      Oczywiscie obojetnie jaka wybierzesz opcje kluczyki musza zostac zakodowane, czyli musisz jechadz gdzies na komputer.

      Aha...jeszcze jedno...jak kupisz kluczyk, badz kluczyki, upewnij sie, ze masz do niego taki pasek z kodem kreskowym. Bez tego ani rusz.

      Pozdrawiam
      skype: michau_ka
      1.8 SLX 20V
      Automacik + sekwencja LPG.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X