Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Centralny zamek i alarm - problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Centralny zamek i alarm - problem

    Bo chyba nie znajdziesz. Ważne aby do nitów było jeszcze daleko.

  • #2
    Centralny zamek i alarm - problem

    Witam Was drodzy forumowicze

    Mam następujący problem z centralnym zamkiem i alarmem w swojej O 1, wczoraj wieczorkiem zamykając samochód pilotem wszystko było ok, c zamek zamknął wszystkie drzwi a dioda od alarmu świeciła się....i poszedłem grzecznie spać

    dziś rano chcąc dojechać do pracy - coś jakby się uszkodziło, naciskam na pilocie przycisk otwierania samochodu - drzwi się oczywiście otworzyły, lecz kontrolka od alarmu nie zgasła - nie mogłem uruchomić samochodu... dużo prób zamykania i otwierania nie przyniosły efektu odbezpieczenia alarmu, c zamek się sam zamykał.

    Po południu kolejne próby - bez efektu
    drzwi się otwierają - dioda od alarmu mruga i nic, poprosiłem znajomego aby zaciągnął mnie na hol do jakiegoś elektryka.... dojeżdżamy na miejsce, pokazuje gościowi co jest nie tak... auto jakby odżyło wszystko wróciło do normy, naciskam na pilocie otwieranie samochodu - dioda zgasła i auto można było uruchomić.

    jeśli zamknę samochód kluczykiem w zamku wszystko jest ok.


    Teraz moje pytanie - co mogło być przyczyną tej dziwnej usterki ??

    Komentarz


    • #3
      A co to jest za alarm :?: Fabryczny, czy dokładany :?: Jak dla mnie to coś na pewno jest uszkodzone. Nie zostawiaj tego tak, bo usterka zapewne pojawi się w najmniej odpowiednim momencie. Znajdź jakiegoś speca od alarmów niech popatrzy.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X