Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Regulacja lusterek bocznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Regulacja lusterek bocznych

    Mihau, było a w dodatku raczej FAKE :P

  • #2
    Regulacja lusterek bocznych

    Witam,
    Mam problem, a mianowice:

    Sterujac polozeniem lewego lusterka rusza sie rowniez prawe lusterko.
    Ale gdy struje prawe lusterko, to jest ok - lewe sie nie porusza.

    Co moze byc przyczyna??

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli masz coś takiego ze jedno i drugie sie reguluje ( jak zaczynasz od lewego ) to masz w porządku mam to samo.
      Jest taki program jedyne rozwiązanie uniezależnić śliniki przy elektrycznym ustawianiu.
      Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

      Komentarz


      • #4
        dnz, to jest norma, wszyscy tak mają.
        Forum - Octavia Club Polska
        1.9 TDI ALH, narazie 90KM

        Komentarz


        • #5
          Tak ma być.
          Ta Skodzinka twarda była!!!

          1,9 TDI 136 z ECUSOFTa

          Komentarz


          • #6
            OK DZIEKI,
            MYSLALEM ZE ZNOW COS SYPNELO
            SZCZESLIWEGO nOWEGO

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez dnz
              SZCZESLIWEGO nOWEGO
              nawzajem
              1.9 TDI ALH, narazie 90KM

              Komentarz


              • #8
                dzięki i również wszystkiego naj
                Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

                Komentarz


                • #9
                  Tak właśnie jest. Z lewym rusza się prawe, prawe rusza się samo. Taki wynalazek. To ma być ułatwienie, przy zmianie ustawień. Jak ruszysz lewym, to teoretycznie i prawe powinno się dobrze dopasować. Ale w praktyce jest z tym różnie
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    dobre synchro i zestawienie całości działa jak ulał...
                    Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

                    Komentarz


                    • #11
                      Cytat:

                      "Elektrycznie ustawiane lusterka zewnętrzne ustawia się, przechylając w odpowiednim kierunku pokrętło w okładzinie drzwi kierowcy. Regulacja działa, gdy jest włączony zapłon.
                      Pozycja L
                      - równocześnie prawe i lewe lusterko (tylko samochody z układem komfortowym)

                      - lewe lusterko (tylko samochody bez elektrycznych podnośników szyb)" - koniec cytatu.

                      Źródło: Skoda Octavia Tour - Instrukcja Obsługi, dział "Osługa", strona 17
                      NO HOPE - NO FEAR...

                      Komentarz


                      • #12
                        Przelącznik lusterek

                        Witam.
                        W niedawno kupionej przeze mnie Skodzie Octavia I Tour ułamany był joystick przełącznika regulacji lusterek (z ogrzewaniem).
                        Kupiłam przełącznik o numerze 1U1959565L/Z, na tym, który wyciągnęliśmy "z drzwi" był numer 1U1959565L.
                        Efekt jest taki, że po zamontowaniu Przełącznika, i w pozycji "L" i w pozycji "P" położenie zmienia tylko prawe lusterko. Lewe nie porusza się w ogóle. Czy może to wynikać z jakiejś wady przełącznika? Co z tym zrobić? (HELP)
                        Pozdr.

                        [ Dodano: Pon 04 Sty, 16 10:23 ]
                        Witam.
                        W niedawno kupionej przeze mnie Skodzie Octavia I Tour ułamany był joystick przełącznika regulacji lusterek (z ogrzewaniem).
                        Kupiłam przełącznik o numerze 1U1959565L/Z, na tym, który wyciągnęliśmy "z drzwi" był numer 1U1959565L.
                        Efekt jest taki, że po zamontowaniu Przełącznika, i w pozycji "L" i w pozycji "P" położenie zmienia tylko prawe lusterko. Lewe nie porusza się w ogóle. Czy może to wynikać z jakiejś wady przełącznika? Co z tym zrobić? (HELP)
                        Pozdr.

                        Komentarz


                        • #13
                          koza2006, W oryginale działa to tak:
                          pozycja L-zmienia położenie lewe i prawe lusterko
                          pozycja P-zmienia położenie prawe lusterko
                          A tak po naszemu,ustawiając lusterka dajesz na L i ustawiasz sobie lewe choć i tak prawe sie przestawi.Potem przełączasz na P i poprawiasz sobie prawe lusterko.
                          Tak niestety w octavii1 jest z regulacją lusterek.
                          Jeżeli kupiłaś nowy przełącznik to raczej bym obstawiał na początek kable w przelotce do sprawdzenia,choć i nowy może mieć wadę.Numery się zgadzają,a literka Z na końcu oznacza zamiennik.A ogrzewanie lusterek ci działa?
                          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                          Pozdrawiam ANIOL

                          Komentarz


                          • #14
                            W O2 FL jest to samo, też myślałem swego czasu że mam coś nie tak

                            Komentarz


                            • #15
                              Swego czasu u mnie było lepiej - jak jedno się wychylało na zewnątrz to drugie się chowało, jedno szło do góry inne na dół, ale to inna bajka :wink: Skutki modzenia, i zabawy z lustrami, ale teraz wszystko śmiga tak jak u autora wątku, tak powinno być

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X