Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przetarcia na karoserii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przetarcia na karoserii

    Zamieszczone przez Jac_ek
    Zresztą na forum jest kilka osób które zostały przewiezione takim samochodem i wszyscy byli raczej pozytywnie zaskoczeni osiągami.
    Tak trchę off top. ja miałem okazje ostatni jechać 1.2 tsi, i jestem baaardzo zaskoczony osiągami.

  • #2
    Przetarcia na karoserii

    Z góry przepraszam że odgrzebuje stary temat(czytałem posty ale nie jest to do końca opisane) -mam pytanie,w mojej skodziance występują przetarcia lakieru od uszczelek w tylnych drzwiach,przetarcia te pokryte są w niektórych miejscach rdzą-czy to normalne?można to jakoś ładnie zatuszować domowym sposobem?posiadam również nakładki na progi i na styku tam gdzie pracują też pojawiła się rdza martwi mnie to trochę.Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Nie jest to normalne. Przetarcia występowały przez pierwsze dwa lata produkcji i były usuwane przez ASO w ramach gwarancji. Uszczelki po tym zabiegu były wymieniane na bardziej miękkie. Dopiero z tego co pamiętam od 2006 zmieniony został kształt uszczelek i problem zniknął.
      Co do domowych sposobów do zostaje tylko usunięcie rdzy do gołej blachy położenie podkladu reagującego z rdzę i pomalowanie spreyem do kantu karoserii oraz polerka.
      Czy to domowy sposób?? Dla jednych wykonalny (jak mają trochę doświadczenia z usuwaniem baboli rdzy ze starych poprzednich aut) dla innych jak w to się nie bawili to nie polecam ponieważ można narobić sobie dużo problemów i mieć do malowania karoserię)
      Tomek

      Komentarz


      • #4
        U mnie z 2005 roku też lekko poocierało gdzie niegdzie, ale na razie po 4,5 roku bez rdzy.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X