Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Lampka kontrolna w dzwiach kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2 FL] Lampka kontrolna w dzwiach kierowcy

    Zamieszczone przez Mihau
    Zamieszczone przez Psycho Dad
    Ja bym nie mieszał .... ale powinno być ok.
    czyli co miałbym kupić, żaby nie było żadnych wątpliwości?
    Zamieszczone przez Psycho Dad
    Tak szybko zjadł ci olej ?
    nie
    ale wole być przygotowany na taką ewentualność/
    Olej sprawdzam co 100km, żeby się nie zdziwić nagle po jakimś dłuższym dystansie
    Wyluzuj sprawdzaj co tankowanie i obserwuj czy ubywa.
    Ja bym poczekał aż zjedzie na minimum i wymienił cały. lub 15.000km
    Koszt nie duży a przynajmniej wiemy co jest w środku.
    Daj mu się ułożyć przez przynajmniej 2500km wiem że ciężko , ale będzie potem szansa że nie będzie zjadał oleju.
    Grzesiullo_OCP

  • #2
    [O2 FL] Lampka kontrolna w dzwiach kierowcy

    Witam!

    Mam następujący problem: dzisiaj zauważyłem, że czerwona dioda która sygnalizowała to, że alarm jest aktywny nie daje oznak życia (zamykanie, otwieranie - nic).
    Alarm mam fabryczny (przycisk na słupku), lampka wcześniej działała na 100%. Te funkcje alarmu które byłem wstanie sprawdzić działają: nadzór wnętrza, po odryglowaniu kluczykiem uruchamia siępo planowanych 15 sekundach, blokada zamków też działa (brak możliwości otwarcia zamkniętego samochodu od wewnątrz)
    Być może jakieś znaczenie ma to, że w przeciągu ostatniego tygodnia wymieniana wyła obudowa lewego lusterka (+szybka). Niestety to nie ja jeździłem ostatnio tą octavką i zauważyłem to dopiero dzisiaj.

    Sorry za zagmatwanie, ale nie ukrywam, że trochę się wk... zdenerwowałem, bo autko jeździ od miesiąca, a po odebraniu z ASO (po wymianie lusterka) nie sprawdziłem czy wszystko jest ok, a rodzice którzy nim jeździli nie zwracają uwagi na takie rzeczy... :evil:

    Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc bo nie mam ochoty wracać do serwisu (50km w 1 stronę + czas tam stracony).
    B,C 1.8T

    Komentarz


    • #3
      Osobiście pojechałbym do serwisu .... chyba, że chcesz sam sobie diódkę wymienić :-)
      Pozdrawiam,
      Michał

      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kropeck
        Osobiście pojechałbym do serwisu .... chyba, że chcesz sam sobie diódkę wymienić :-)
        tylko zeby znów czego nie "naprawili"
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X