Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co to za stuki...?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co to za stuki...?

    No co ty możesz sobie sam zamontować. To tak jak byś kupił auto z stalówkach i potem dokupił sobie alu. Nie musisz ich montować w ASO. Oni chętnie ci zamontują bo to chwila roboty a kasę skasują

  • #2
    Co to za stuki...?

    Co to może być ?

    Jak dojeżdżam do świateł i hamuję silnikiem to słychać takie bicie mniej więcej w okolicach przedniego lewego koła...Jak przyspieszam albo jadę płynnie z wciśniętym gazem to nic takiego nie występuje.

    Dźwięk mniej więcej jakby w metalowej puszce skakał kuleczka...takie miarowe równostajne bicie...

    [ Dodano: Nie 03 Sty, 10 15:42 ]
    Nikt nie wie co to może być ? Jak zamiatam kierownicą lewo prawo podczas jazdy to nic nie stuka, tylko jak obroty spadają i jestem na 3,4 biegu dojeżdżając do czerwonych świateł...
    GG 5688545

    Komentarz


    • #3
      Być może coś z przegubem się już dzieje lub masz luz na końcówce drążka kierowniczego.
      O1 Tour 2009, 1.6 BFQ.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez GeorgeF
        Być może coś z przegubem się już dzieje lub masz luz na końcówce drążka kierowniczego.
        Muszę to zweryfikować, chociaż to dziwne że tylko przy dojeździe do świateł hamując silnikiem tak się dzieje.
        GG 5688545

        Komentarz


        • #5
          Może to trochę śmiesznie zabrzmi ale sprawdź czy koła masz dokręcone.
          MOJA WYMARZONA KOCHANKA
          tymczasowy dupowóz
          następnie kochanka
          zaczęlo się od

          Komentarz


          • #6
            no faktycznie smieszne nie dokrecic. a przednie czy tylne 1


            Stawiam na poduszke montowana przy szkryni biegow LINK DO POGLADOWEGO ZDJECIA
            pablo_doctor

            Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

            CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

            http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez pablo_doctor
              no faktycznie smieszne nie dokrecic. a przednie czy tylne 1


              Stawiam na poduszke montowana przy szkryni biegow LINK DO POGLADOWEGO ZDJECIA
              Dzisiaj dziwnym trafem wystąpiło owo zjawisko tylko jeden raz... jak dojeżdżałem do świateł na 4 biegu tocząc się pomału do czerwonego światła...
              GG 5688545

              Komentarz


              • #8
                kolego przejedz sie na stację okregową, za 20zł wyczepią ci całe zawieszenie i bedziesz wiedział co w trawie piszczy
                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez piramida
                  kolego przejedz sie na stację okregową, za 20zł wyczepią ci całe zawieszenie i bedziesz wiedział co w trawie piszczy
                  Tak też chyba zrobię
                  GG 5688545

                  Komentarz


                  • #10
                    wycofuje porade - ni doczytalem ze to 02

                    trzepcie-trzepcie
                    pablo_doctor

                    Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

                    CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

                    http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      octanavian, może i moja OI ma podobne objawy ale wczoraj bylem na przeglądzie ; )

                      Okazal sie wywalony SWORZEŃ , nie wiem czy to może być to ... (przeszedł przegląd xd)
                      Na mechanice to ja sie nie znam Ale sprawdź czy dokręcony ; pp oczywiście jeżeli coś robiłeś ostatnio przy zawieszeniu, tak jak ja ops:

                      No i tez prawdopodobnie ta poduszka, w moim temacie chłopaki mówili ze to poducha silnika , wiec jak reki nie włożysz to sie nie dowiesz .

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X