Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lokalizacja dziwnego cykania i burczenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lokalizacja dziwnego cykania i burczenia

    Bo nie brzmiał jak diesel. Zresztą to nie ważne, ważne że miał 4x4 bo to widać na filmiku.

  • #2
    lokalizacja dziwnego cykania i burczenia

    witam dzisiaj wieczorkiem gdy samochodzik chodzil sobie pod sklepem uslyszalem dziwne cykanie po glebszym dochodzeniu pochodzilo ono od jakiegos urzadzenia (nie wiem co to) przypominajacego jakis zbiornik koloru czarnego znajdujacy sie przy zbiorniku od plynu wspomagania i plynu do szyb. do niego dochodzi wezyk z podcisnieniem. cykanie ustalo gdy odlaczylem od niego wtyczke pradowa. i teraz pytanko co to za urzadzenie i czy te odglosy sa powazna usterka? i drugi odglos to ogolnie glosniejszy silnik (burczy). czy kolektor padl?

    Komentarz


    • #3
      tu se poczytaj Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        a co z tym drugim odglosem??? kolektor???

        Komentarz


        • #5
          Jeśli to tykanie dochodzi z okolicy "prawy - przód" (tak za przednim reflektorem) i nie występuje zawsze - to spoko. Sam to przerabiałem. To jakiś zaworek, czy jakaś inna franca - coś związane z ekologią i oparami paliwa - tak ma być. Przynajmniej mnie 4,5 roku temu w ASO tak to wytłumaczyli. A że do tej pory zrobiłem już prawie 100.000 km i cały czas sobie potykuje nieraz - to najlepszy dowód, że nic się nie dzieje. To normalne tykanie jak starego budzika.

          Fakt - cały post chyba o tym samym, jak ulał, zgodnie z tym co pisze yogii,
          Forum - Octavia Club Polska
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X