Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

abs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • abs

    Zamieszczone przez Set
    Jadę do ASO wymienić olej, pytają mnie się czy mam własny - mówię, że tak i daję 5l motula - a tu 2 fachowców pyta się, co to za olej, bo oni nigdy takiego nie widzieli i o oleju nie słyszeli nawet
    Czy to jakaś nowość jest itp.
    Może dlatego że zaden normalny człowiek nie bedzie kupował oleju ktorego nie mozna dostac w kazdym sklepie motoryzacyjnym (w najgorszym wypadku markecie) (o jakim kolwiek zakupie internetowym nie wspomne, nawet gratis) , i jezdzil na oleju ktory nic nie wnosi do ZWYKŁEGO Fabrycznego Silnika. Stad pewnie taka znikoma wiedza mechanikow co do tego oleju. Dla mnie to nic dziwnego.

  • #2
    abs

    Panowie potrzebuje informacji czy w skodzie jest to normalne żeby abs jak jest sprawny działał sam przy ruszaniu bo mam wrażenie jakby się uruchamiał ostatnio zapaliła sie kontrolka z abesu ale ruszyłem gwałtowniej i zgasła i od tej pory spokój i czy może jest jakiś inny system blokujący żeby koła nie buksowały autko szkodniak 2.0 aqy rok 2000

    Komentarz


    • #3
      Moze jakies przewody zasniedziale byly i jakies zwarycho sie na chwile zrobilo? Jak nie bedzie sie powtarzac to nie ma sie co przejmowac, na tych mrozach od czasu do czasu cos zeswiruje...
      Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

      Komentarz


      • #4
        Digix, czujnik jakis Ci pada...lub masz syf przy tarczy.....tam gdzie czujnik "bierze" sygnał. Oczysc to i gotowe. Najlepiej podepnij Vag-a bedziesz wiedzaił które to koło.
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          A ASR?

          Komentarz


          • #6
            to inna kontrolka jest i jak dziala powinno migac. masz to w mojej ikonce
            Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

            Komentarz


            • #7
              No własnie nie wiem czy jest w tym modelu

              [ Dodano: Pon 04 Sty, 10 09:03 ]
              O to nie ma jej

              Komentarz


              • #8
                przy gwaltownym ruszaniu i uslizgu bedzie slychac specyficzny dzwiek - on jest O.K.
                system ABS zaczyna kontrole po przekroczeniu 20km/h
                podczas wykrycia problemu z czujnikiem albo z zasilaniem zapali sie lampka ABS.
                Najczesciej przyczyna jes oksydacja bezbiecznika glownego zasilania systemu ABS znajdujacego sie w skrzynce na akumulatorze.
                Nalezy go wyciagnac i przeczyscic styki - bezpiecznik nr 1 /z trzech zielonych/

                Innym objawem jest naprzemienne miganie ABS i wykrzyknika /reczny/ problemem jest zasilanie.
                Przerabiam te problemy co roku.


                Pozdrawiam
                pablo_doctor

                Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

                CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

                http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki bardzo za pomoc pablo_doctor właśnie oto mi chodziło jeszcze raz dzięki.

                  Komentarz


                  • #10
                    spox
                    dzieki za punkcika ...
                    pablo_doctor

                    Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

                    CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

                    http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X