Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwne stuki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwne stuki

    Zamieszczone przez TomRS
    Zamieszczone przez abrymarz
    Mam O2 1.8 TSI (przejechane marne 1,5 kkm)
    Jeżdżę nie dużo, ale przede wszystkim na krótkich odcinkach (10-20 km) w mieście.
    Na mojej trasie korków raczej nie ma , tylko "światła" i duże kilkanaście samochodów przed światłami.
    Wychodzi na to, że nieświadomie stosuję metodę eco-jazdy. :shock:
    Może nie zawsze, ale jak się nie śpieszę to jadąc tam (10km) i z powrotem (też 10 km) komputer pokazuje mi spalanie ok. 8 litrów.
    Mam co prawda inny silnik, ale moge potwierdzić, że w sprzyjających warunkach i przy zachowaniu zasad eco-jazdy, można z silników TSI wycisnąć naprawdę spore oszczędności.
    Mój rekord w Poznaniu - ale przy bardzo sprzyjających warunkach, brak korków, światła się dobrze układały - to wg kompa 7,4 litra (na odcinku 13 km). Niestety ta sama droga w korkach i postojach na światłach to już ca 10 litrów.
    Przy braku korków w mieście i korzystnym układzie świateł to ja potrafię zejść do 6 l/100 km.

    Tylko co to za miasto ?

  • #2
    dziwne stuki

    Link temperaturze ok -15 dochodza do mnie jakies stuki z okolic lewego amora.Przy temp 0 stopni nic nie słychac.Wymieniłem gumy na wachaczach i nic nie pomogło.Myślicie ze to może być padniety amor?lub łożysko amortyzatora?jak zlokalizować przyczyne?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X