Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne odgłosy podczas cofania od strony pasażera..O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne odgłosy podczas cofania od strony pasażera..O1

    czyżby znak B-33?

  • #2
    Dziwne odgłosy podczas cofania od strony pasażera..O1

    Witam wszystkich.
    Mam pytanko może ktoś miał podobny prbolem a mianowicie:
    od dwóch dni podczas cofania i jednocześnie skrętu w prawo słychać dziwne jakby tarcie i zgrzytanie , dziwne jest to że dzieje się tylko tak na wstecznym biegu !
    Podczas normalnej jazdy nic się nie dzieje..
    Dzięki z góry za informacje
    1,9 TDI 110 KM

    Komentarz


    • #3
      Witam!
      Sprawdz gumy w przednim zawieszeniu, zwlaszcza ta od ramienia kontroli trakcji przedniego kola od zewnetrznej strony drogi. Jak nie widzisz zadnych pekniec lub zuzyc, podnies na lewarku i zdejmij kolo. jak sie gumy rozciagna to czasem widac gola blache. Pozdrawiam
      skype: michau_ka
      1.8 SLX 20V
      Automacik + sekwencja LPG.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez michau_ka
        Witam!
        Sprawdz gumy w przednim zawieszeniu, zwlaszcza ta od ramienia kontroli trakcji przedniego kola od zewnetrznej strony drogi. Jak nie widzisz zadnych pekniec lub zuzyc, podnies na lewarku i zdejmij kolo. jak sie gumy rozciagna to czasem widac gola blache. Pozdrawiam
        Ok, tylko czy nie powinno przez cały czas zgrzytać ?? A nie tylko podczas cofania?

        [ Dodano: Czw 07 Sty, 10 09:14 ]
        Wczoraj przeciściłem nadkola od lodu i błoa i jak nie słychac - może się opona tarła o chlapacz albo nadkole?
        Jednak dzisaj jechałem rano na wylączonym radio i kurde przy sketach ciszej ale słychac jekieś zgrzytanie , umowilem sie z kumplem na kanal moze cos znajde
        sugestia - michau_ka - sprawdze.
        1,9 TDI 110 KM

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X