Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kontrolka ładowania akumulatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kontrolka ładowania akumulatora

    gratuluje auta żeby Ci tylko bez niespodzianek służył :szeroki_usmiech

  • #2
    kontrolka ładowania akumulatora

    Nie świeci się w mojej octavce kontrolka ładowania akumulatora , myślałem że to kwestia wymiany żarówki , ale okazało się że takowe tam nie występują . Jak usunąć ten problem

    Komentarz


    • #3
      a sprawdzałeś czy masz ładowanie?

      Komentarz


      • #4
        Re: kontrolka ładowania akumulatora

        Zamieszczone przez tadek
        Nie świeci się w mojej octavce kontrolka ładowania akumulatora , myślałem że to kwestia wymiany żarówki , ale okazało się że takowe tam nie występują . Jak usunąć ten problem
        zarowki nie wystepuja , tylko sa diody smd sprawdz czy dochodzi napiecie do diody

        Komentarz


        • #5
          Jestem laikiem w sprawach elektryki więc chyba zostawię to fachowcom, dzięki za podpowiedzi.

          Komentarz


          • #6
            Miałem ten sam problem , u mnie padł mały układzik w liczniku. Po wymianie wszystko jest ok. Powiem tylko tyle że bez niego nie ładowało mi aku.

            Komentarz


            • #7
              Właśnie wróciłem od elektryka i był to tylko przerwany kabelek przy kostce nad skrzynią biegów.

              Komentarz


              • #8
                A czy ma ktoś z Was może jakiś schemat jaką drogą wędruje sobie ten kabelek aż do zegarów :?: Mam dokładnie ten sam problem. Namierzyłem dwie kostki które są ok. Nie wiem czy jeszcze gdzieś ten kabel jest łączony. Ładowanie mam ok.
                Kiedyś już opisywałem mój problem na forum ale bez większego odzewu. Przypomniało mi się jak zobaczyłem ten temat

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X