Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] nietypowe pytanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    ja bym wrzucił balast do bagaznika OCTAVIE tak juz maja z ta DUPKĄ ze nia troche szarpie, w koncu zwroccie uwage ile tam jej wystaje za osia

    Mnie osobiscie lepiej sie jezdzi z lekko dociazona tylna osia, a ze bagaznik nigdy pusty nie jedzie, zwracam uwage na dobry rozklad masy (ciezkie rzeczy jak najblizej oparc) a jak moge to klade w kabinie na wycieraczki z tylu za fotelami

    Komentarz


    • #27
      zmień amory ale kup sobie coś lepszego...z doświadczenia wiem że dziadostwo za sto zł wytrzyma 20tys k i jeszcze gwarancji nie uznają :evil:
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

      Komentarz


      • #28
        no ja amorki bede wymienial ale pod koniec miesiaca na jakies lepsze to powiem co i jak. ale cos mi sie wydaje ze to nie amorki, a cos z tylnia belka ale zaczne od amorkow bo chyba taniej :?

        Komentarz


        • #29
          U mnie sprawa wygląda podobnie, zawieszenia jestem pewien bo było robione 3 miesiące temu, natomiast sam ważę niecałe 60kg, jak zapakowałem do wozu ciotkę i wujaszka 2x100kg to problem się skończył... Podobnie sprawa wygląda u mnie w Audiku więc do tematu "skakającej dupki" jestem przyzwyczajony, poprostu za lekki jestem :-) a jest to zwiazane z tym iż zawiecho z tyłu jest dosyć sztywne a zadek stosunkowo lekki.
          http://www.majkadesign.pl/

          Komentarz


          • #30
            U mnie to samo - jak jest tył obciażony to całkiem inaczej sie zachowuje na drodze Widocznie ten model tak poprostu ma i tyle więc trzeba sie przyzwyczaić
            Pozdrawiam.
            Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie. . .

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez locaj85
              ja bym wrzucił balast do bagaznika OCTAVIE tak juz maja z ta DUPKĄ ze nia troche szarpie...
              Przychylam się do tej opini.Przy wymianie opon na zimowe zwrócono mi uwagę zebym uważał na ciśnienie w oponach na tylnej osi (zalecono mniejsze ciśnienie )bo szkodniki są niedoważone na tyłach i często albo "zamiata"itp.historie albo "ząbkuje opony"
              Pozdrawiam,
              Grzegorz

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X