Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

migajace kontrolki w octavi I

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • migajace kontrolki w octavi I

    kmicio, Czyli masz wymienione kompletne konsole i przednie gumy, te ktore aby wymienic trzeba albo opuscic kolyske, albo podniesc skrzynie do gory.

    Ja to tez wymienilem i przez kilka dni byla cisza, teraz zaczelo halasowac. W nastepnym tygodniu chyba to wreszcie zrobie :roll:

  • #2
    migajace kontrolki w octavi I

    Witam, mam taki niepostykany problem a mianowicie.. kiedy wylacze silnik wyjme kluczyk ze stacyjki zaczynaja mi migac wszystkie kontrolki jakie mam na desce rozdzielczej, tj. abs, asr, ladowanie, grzanie swiec, od hamulca recznego, wskazniki od paliwa i tem wody same sie podnosza i opadaja, bywa nawet tak ze podczac gdy samochod to przekrece kluczykiem stacyjke wyjme kluczyk to samochod dalej chodzi albo sam gasnie i sam odpala. jak go zamkne to czasami sie sam otwiera i znowu sie zaczyna "dyskoteka" na desce. martwi mnie to, pojechalem do znajomego elektryka i zasugerowal ze moze instalacja jest zalana. w sumie zaczelo mi sie to dzisiaj wszystko psuc, gdzie temp byla delikatnie powyzej zera i na drodze bylo troche wody. aktualnie samochod stwoi w cieplym garazu i sie suszy zobacze co bedzie jak wyjade nim po kilku dniach, dodam ze mam octavie 2003r 1.9 TDi. prosze i jakies sugestie o co moze chodzic. pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Może kostka przy stacyjce już ma dość

      Komentarz


      • #4
        Moze moze moze wszystko moze podepnij pod VAG i moze wyjdzie, naladowac aku moze przestanie a tak na powaznie to jedz na VAG powinno ci pokazac

        Komentarz


        • #5
          vag pewnie nic ciekawego nie pokaze,tez mi sie wydaje,ze moze byc to wina kostki stacyjki
          autoalarmy,zestawy glosnomowiace,systemy alarmowe do budynkow

          Komentarz


          • #6
            Jak jest zwarcie na kablach lub zalane, albo co najbardziej prawdopodobne kostka nie rozłącza do końca to vag nic nie pokaże bo żaden z czujników nie jest uszkodzony lub nie ma przerwy. A dlatego sam sie otwiera bo wydaje mu sie ze stacyjka jest załaczona

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X