Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] MOC, a raczej jej brak

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] MOC, a raczej jej brak

    Czy kolega krzygaj uporał się już z tym problemem w swoim aucie ?
    Czasami ta dolegliwość też dopada mają skodzinę, silnik AHF.
    Teraz jest ciepło więc problem praktycznie nie występuje, ale jak przyjdą chłodne jesienne poranki to zapewne zacznie się dziać.

  • #2
    [O1] MOC, a raczej jej brak

    Witam, wczoraj spotkało mnie coś dziwnego podczas jazdy. Otóż jadąc autostrada przy ok 160 km/h auto nagle przestalo ciagnac i zaczelo zwalniac(odczucie jakby nachwile paliwa niedostala), po chwili zwowu już miało moc i mozna bylo jechac. Jednak cały czas powtarza mi sie ten problem. Może ktoś wie WTF i pomoze ??? Z góry dzięki Szkodnik moj to TDI 90 AGR 98 rok.
    ..życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem ...

    Komentarz


    • #3
      Tysiące przyczyn od notlaufu chociaz jezeli sam bez wyłączenia zapłonu miną to raczej nie, to do czystosci filtra paliwa i przewodów paliwowych. Może coś przytyka ,,smok,, w zbiorniku paliwa. Ale najlepiej podepnij VAG-a i wtedy można gdybać.
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        Zobacz jeszcze gruszkę na turbo. Mój ociec ma coś podobnego i właśnie sztanga mu się nie co przycina.
        W Polsce nie ma kryzysu.
        Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X