Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] rozbieranie lamp przednich

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] rozbieranie lamp przednich

    Zamieszczone przez RobSto
    Zamieszczone przez lilo
    No tak to jest jednemu podoba się córka a drugiemu teściowa :diabelski_usmiech

    ale myślę że te czarne z czerwonym są git
    Jak kupowałem swoje też miałem dylemat - standard czy czarne z czerwonym akcentem. Raz na mieście widziałem przykurzone czarne autko z czarnymi felami - czarne fele znikły na tle auta. Wyglądaja SUPER na czystym autku - i dlatego kupiłem zwykłe.
    jak masz czarne fele to bardziej mobilizuje do częstego mycia autka :szeroki_usmiech

  • #2
    [O2FL] rozbieranie lamp przednich

    Hej!
    Mam takie pytanko do forumowiczów. Czy rozbierał już ktoś lampy przednie w O2FL? Chodzi mi o dostanie się do przezroczystego klosza od środka. Pasowałoby mi je rozebrać gdyż jakimś cudem gdyż.... kiedyś spadła mi zaślepka gumowa uszczelniająca te lampy (ta z tyłu co ją trzeba zdjąć żeby wymienić żarówkę)... nieświadomy jeździłem tak ze 2 miesiące i siłą rzeczy naszło mi tam różnych paproszków. W sumie nie dużo, ale denerwuje...
    Czy jest tego jakieś rozwiązanie?
    restauracja Zajazd Ostoja --> www.zajazdostoja.pl
    wesela, przyjęcia, bankiety, prezentacje... miejsce gdzie gotowanie staje się pasją....

    Komentarz


    • #3
      nie wiem jak jest w O2lif ale sądzę że tak jak i w O2 przed lampy są nie rozbieralne, jak chcesz się bawić to długi patyczek na końcu zwinięta wata i płyn do czyszczenia okien oraz kapkę nabłyszczacza takiego o zmywarki żeby nie pozostawały smugi i wygrzebać te paprochy.
      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

      Komentarz


      • #4
        A nie lepiej wyjąć lampę, zanieść do domu i wypłukać z nabłyszczaczem?
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Enriquez, a to nie pozalewam sobie tam tych wszystkich przewodów itd? i silniczka i takich rzeczy? w sumie pomysł nie głupi
          restauracja Zajazd Ostoja --> www.zajazdostoja.pl
          wesela, przyjęcia, bankiety, prezentacje... miejsce gdzie gotowanie staje się pasją....

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X