Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Centralny nie zawsze zaskakuje z kluczyka i nigdy z wew

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Centralny nie zawsze zaskakuje z kluczyka i nigdy z wew

    Zamieszczone przez El Zygmunto
    Ale
    Andrev3 napisał/a:
    żony, kochanki i córki zamknijcie w domu
    tu nie obiecuj sobie zbyt wiele - nawet nasza gościnność ma swoje granice :szeroki_usmiech
    Czyli mam rozumieć że napijemy się wódeczki i przyjdą dupeczki :diabelski_usmiech :P
    janek

  • #2
    [O1] Centralny nie zawsze zaskakuje z kluczyka i nigdy z wew

    Witam

    O co moze chodzic? Jak zamykam auto z kluczyka (nie mam pilota!) to owszem zamykaja sie rygle za pierwszym obroceniem w prawo ale nie wlacza sie kontrolka LED (ta czerwona obok rygla). Czasami musze kilka razy obrocic kluczyk w prawo aby rygle rytmicznie zaskoczyly (na sluch wiem kiedy sie zarygluje tak aby kontrolka sie zaswiecila).

    Jak sie nie pali kontrolka LED (nie miga) a wszystkie drzwi sie rygluja to o co chodzi? Czasami nie zaskakuje mi jeden rygiel (sporadycznie) i to ten z drzwi najmniej uzywanych... tylnie drzwi po prawej stronie (po przekatnej od kierowcy).

    I inna przypadlosc - chce zaryglowac sobie drzwi od srodka (przycisk na drzwiach kierowcy) - rygluja sie wszystkie na raz ale DWA TYLNIE rygle od drzwi zaraz odskakuja - nie chca zaskoczyc. Przednie sa zaryglowane a tylnie rygle od obu drzwi puszczaja po pol sekundy.

    Gdzie jest przyczyna tego zachowania, jak naprawic aby LED zaraz sie zapalal?

    To chyba nie mikrostyk bo lampka wewnetrzna dziala prawidlowo i buczek "zgas swiatla" takze. Czytalem ze moze lutowanie w modulach rygli moglo puscic ale jak zbadac ktore drzwi rozkrecic i poprawic? Czy tylnie drzwi tez maja ta przypadlosc?

    dzieki.
    +LPG Elpigaz IV gen :-)

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X