Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z kablem i vag 409

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z kablem i vag 409

    Dzisiaj prawie objechałem Maybacha 62S, prawie bo dojechałem do niego na trasie Glinojeck-Ciechanów, ale jechał spokojnie 100-110km/h, a że nie szalałem to sobie za nim płynąłem. Chyba dokładnie to TEN, bo wydaje mi się, że taką miał rejestrację.

  • #2
    problem z kablem i vag 409

    Kupilem kabel na alledrogo i mam z nim problem bo tylko vag com 311 laczy sie z autem. Zaden inny vag com np. 4.9 nie chce sie laczyc. Wywala mi komunikat ze portk ale interfejs nieznany. Co moze byc tego przyczyna?
    Jest: Skoda Octavia 2 VRS BMN+
    Byla: Skoda Octavia 2 Laurin & Klement Estate
    Superstar 3900 + Sirio Megawatt 4000

    Komentarz


    • #3
      A jakie różnice masz w 4.9? Może powinieneś poprosić o pomoc sprzedającego?
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Jeszcze raz pytam, po jaka cholere do OI jest wam potrzebne cos wiecej niz VAG 3.11N :?: :twisted:
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          a nie ma zadnych roznic miedzy 311 a 4.9? Czy 311 wychodzila w wersjii PL?
          Jest: Skoda Octavia 2 VRS BMN+
          Byla: Skoda Octavia 2 Laurin & Klement Estate
          Superstar 3900 + Sirio Megawatt 4000

          Komentarz


          • #6
            Jesteś w Derby i potrzebujesz PL? :wink:
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              A jakie WAZNE roznice sa miedzy tymi wersjami ktore wykorzystacie ??

              Wersja EN jest bardzo dobra :idea:

              Szukasz dziury w dupie, nie wiedziec po co :lol: :| Masz wersje ktora dziala, to zostaw i bedzie OK. Chcesz po polsku kup na allegro kabel Polski VAG z softem, albo na stronie vcds.pl konkretne narzedzie, albo jakis VAG-COMMANDER i po sprawie.

              Zamykam, bo nic tu wspanialego nie wymyslimy.

              P.S. Wersje 4 vag-coma trzeba najczesciej witaminizować przed kazdym uzyciem, a wiec jest to kolejny czynnik na minus.
              Spritmonitor.de

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X