Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dziwnie odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziwnie odpala

    Powiedzcie co polecicie do szyb od zewnątrz?. Do tej pory uzywałem Megsa, ale ostatnio w okropnych korkach i wielkim deszczu zrobilem 400 km w 9 godzin :shock: i w połowie trasy wycieraczka juz zaczełą się odzywać, a w niektórych miejscach powychodziły jakieś dziwne smużki, które są widoczne tylko np. w deszczu zaraz po wytarciu wycieraczką. Ponowne czyszczenie Megsem trochę pomaga na piszczenie ale smugi zostają.

  • #2
    dziwnie odpala

    Panowie mam rolem z odpaleniem swojej skody.
    Przy przekręceniu kluczkim silnik kręci jakby niedostawał odpowiedniej dawki prądu.
    aku nowy ładowanie 14,4.Drugi raz odpalam i jest spoko. Po odpaleniu szaleje mi centralny zamek otwiera i zamka , strzałka obrotościomierza skacze i słychać skaknie jakiegoś przekażnika. No i co oczywiste zaczyna mnie to wku.......
    Panowie pomocy . Kostka stacyjki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Guliwer

    Komentarz


    • #3
      Podobne objawy miałem kiedyś w toyocie, też przy nowym aku. Po wielu problemach okazało się, że aku ma jakiś feler w środku - prawdopodobnie jakieś zwarcie, więc poszedł do wymiany; po włożeniu nowego problemy znikły.
      Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
      Jark7
      było 119/296 jest 143/328 by Aligator

      Komentarz


      • #4
        Re: dziwnie odpala

        Zamieszczone przez Guliwer
        Panowie mam rolem z odpaleniem swojej skody.
        Przy przekręceniu kluczkim silnik kręci jakby niedostawał odpowiedniej dawki prądu.
        aku nowy ładowanie 14,4.Drugi raz odpalam i jest spoko. Po odpaleniu szaleje mi centralny zamek otwiera i zamka , strzałka obrotościomierza skacze i słychać skaknie jakiegoś przekażnika. No i co oczywiste zaczyna mnie to wku.......
        Panowie pomocy . Kostka stacyjki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        popraw polaczenie masy ,akumulatora z silnikiem , przeczysc styk i dokrec mocniej , takie objawy jak ten twoj to swiadczy o slabym styku , powodzenia

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X