Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Nawiew-Zimne powietrze w trakcie jazdy,ciepłe w przy po

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Nawiew-Zimne powietrze w trakcie jazdy,ciepłe w przy po

    Witam temat może się powtaża ale nie w tej wersji, mianowicie w książce serwisowej napisane jest że dla silnika 1.9 tdi olej powinno wymienić się po 15000km lub co rok, w zależności od zasiarczenia paliwa?? i tu cyctat "W przypadki występowania zwiękrzonej ilości siarki w paliwie - wymiana oleju co 7500km". Czy ma ktoś dopuszczalne normy jakie powinny być w paliwie i jakie skoda przewiduje. Może za bardzo drąże temacik ale ciekawi mnie to gdyż przyznam że mam auto ok 2 tyg i przejechałem już 4500km i zaczęła mnie ta sprawa zastanawiać. Tankowałem na 5 różnych stacjach gdyż w na trasie różnie to bywało. A domniemam że paliwa na stacjiach się różnią. A różnica jest spora, bo czas używalności skraca się o połowę. Proszę o poradę - ja swoją drogą zaczerpnę porady u "specjalistów" skody - wówczas porównamy pozdrawiam.

  • #2
    [O2] Nawiew-Zimne powietrze w trakcie jazdy,ciepłe w przy po

    Witam,
    Dostałem dziś używany firmowy samochód i mam problem. Otóż silnik samochodu normalnie się nagrzewa. Natomiast powietrze w kabinie leci zimne. Poprawia się to jeśli sie zatrzymam na kilka minut lub wyłącze silnik, to później powietrze leci ciepłe (nawet bardzo). Jak ruszę, to powietrze sie schładza, aż do zimnego. Poziomtemperatury silnika się nie zmienia. Ilośc płynu chłodniczego - lekko powyżej max (ale to chyba nei powinno mieć znaczenia).
    Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam,

    [ Dodano: Sob 27 Lut, 10 21:53 ]
    Mała obserwacja z trasy. Jeśli ustawię nawiew na nogi, leci ciepłe powietrze. Podobnie, gdy pokręcę regulacją temperatury.
    Proszę o pomoc, czy to wskazanie w kierunku błędów panela Climatic'a, czy raczej coś z nagrzewnicą?
    Pozdrawiam serdecznie...
    wynajmij samochód - już od 70 złotych/doba

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X