Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z moca od czasu do czasu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z moca od czasu do czasu

    arci9, przyjrzyj się dokładnie
    amundsen ma mały wyświetlacz i kompletnie inaczej jest pod wyświetlaczem - przede wszystkim brak slotu sd. No i przycisk "nav"...
    asika

  • #2
    [O1] Problem z moca od czasu do czasu

    Witam serdecznie! Od 2 tygodni posiadam Octavię 1,9 TDi 90-konną 2006 r przebieg 210000. U mnie występują problemy z mocą już przy 2000obr. Wystarczy jednak, że wyłączę silnik , odpalę ponownie i problem znika, mogę cisnąć do 4500 i nic. Jak na razie zdarzyło się to tylko 3 razy ale problem jest. Przepływka, N75 czy coś innego. Proszę o pomoc . Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Problem z mocą już przy 2000obr.


      A jak się ten problem objawia? Co to znaczy że przy 2000obr.? Jedziesz sobie spoko np. 20 min. moc ok i nagle co?
      Czy może to zaraz po pierwszym uruchomieniu silnika takie coś?
      Daj doświadczonym więcej konkretów.
      Była O1 kombi ALH++ 150/340
      Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

      Komentarz


      • #4
        AGR z 2006 r. :?:

        Komentarz


        • #5
          podłączam się do tematu,
          odpalam auto jadę a tu nic "zero kopa" auto zachowuje sie jak by w ogóle nie miało mocy zachowuje się jak by miało z 50 KM mniej, po zatrzymaniu i zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy i jest ok. auto żwawo przyspiesza. Co to może być ?

          auto ma przejechane 120 000 km

          Komentarz


          • #6
            pawełbujalski, szukajka NOTLAUF

            Komentarz


            • #7
              A więc jest różnie, czasem brakuje mocy przy 2000 obr czasem przy 3000. Mogę jechac 1h dobrze a po chwili brakuje mocy.Dzisiaj pierwszy raz zapalila sie zolta kontrolka, palila sie przez ok 1h po czym zgasla Wieczorem jade na vaga i napisze co wyszlo. sorry za AGR jest to moja 1 czeszka i troche sie pogubiłem Pozdrawiam dam znac pozniej.

              [ Dodano: Wto 02 Mar, 10 22:57 ]
              moj blad to 17965 - z tego co tutaj przeczytalem to moga być weżyki, a że jestem laikiem i chociaż sprawdzałem to nie jestem pewien czy sa ok. Polecacie kogos kto sie tym zajmie w okolicy Władysławowa( Puck-Reda-trojmiasto)- czy jechać do ASO? Może macie inne podpowiedzi
              czekam na opinie

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez jagiel
                moj blad to 17965
                Forum - Octavia Club Polska
                kolega krzynol albo Zoltar jest z 3m, podjedź do niego
                *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X