Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Jak przykrecic napinacz paska klinowego !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Jak przykrecic napinacz paska klinowego !

    Super się prezentuje trzeba przyznać

  • #2
    [O1] Jak przykrecic napinacz paska klinowego !

    Witajcie, problem nastąpił przy rozkręceniu tego wszystkiego ;d ponieważ sprawdzałem pompę wody czy jest uszkodzona no i pasowało by to teraz wszystko złożyć.

    Poskładałem wszystko oprócz napinacza paska klinowego ! Nie mogę go za żadne skarby przykręcić macie jakiś sposób domowy na to ? Potrzebuje odpowiedzi na juz. Bo auto jutro do mechanika ma jechac a nie moge go dac w takim stanie.

    Komentarz


    • #3
      a co ci nie pasuje w tym napinaczu ??? przecież musi pasować tam gdzie był

      Komentarz


      • #4
        Wszystko mi pasuje ;d tylko nie mogę go złapać śrubami bo tak napina ze pasek mu przeszkadza

        Komentarz


        • #5
          Najpierw przykrecasz napinacz, a potem zakladasz pasek. Klucz plaski 14 chyba idealnie pasuje zeby potem odsunac napinacz, nalozyc pasek i poluzowac.

          Przykrecac napiety to trzeba miec naprawde duzo samozaparcia :diabelski_usmiech
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Maicroft, dobrze, a powiedz mi nasuwam na napinacz czy na inne koło ? :roll:

            Komentarz


            • #7
              w 1.6 AKL napinacz "luzuje" się kluczem (nie pamiętam rozmiaru) a potem blokuje wkładając w dziurę na ramieniu napinacza jakiś cienki pręt. Zakłada się pasek a następnie zwalnia napinacz - może w AGN jest tak samo?
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #8
                Przykrec sam napinacz bez paska. Potem pasek pozakladaj na inne kola, naciagnij go kluczem, bo w rece to raczej ciezko i nasadz pasek na niego rowniez.

                Czyzby to byl jakis inny silnik i napinacz w tym AGN :roll:
                Spritmonitor.de

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X