Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Big problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Big problem

    Witam
    Mam problem ze swoją skodą, a dokładnie nie działają szyby i centralny z panelu sterowania u kierowcy oraz pasażerów, szyby i centralny działa tylko z kluczyka. Zmieniłem nodul komfortu nic, instalację w drzwiach- nic,
    Proszę o pomoc bo już nie wiem co dalej robić :cry:

  • #2
    [O2] Big problem

    Witam!
    Mam bardzo dziwny problem...
    Po zdemontowaniu skrzynki z bezpiecznikami w komorze silnika miałem problem z komunikacją ze wszystkimi modulami oprócz silnika.
    Po ponownym zdemontowaniu i oczywiscie złozeniu poprawiło się i moge teraz się komunikować z każdym sterownikiem tylko nie z silnikiem.
    Problem jest taki , że wywala mi "sterownik silnika - brak momunikacji" i za żedne skarby nie mogę się połączyć no i uruchomić silnika.
    Jest to OCTAVIA II 1.9TDI BKC
    Po pierwszym zamontowaniu normalnie odpalił silnik bez problemu tylko radio się straciło, wiec postanowiłem podłączyć Vag can pro i mogłem się połączyć tylko z silnikiem po jakimś czasie już nie mogłem odpalic silnika (odpalał i po sekundzie gasł)
    więc ponownie zdemontowałem skrzynkę w komorze silnika i po tym mogłem sie skomunikowac ze wszystkimi modułami tylko nie z silnikiem(silnik nie odpala nawet na sekunde).

    Co mogłem zrobić źle???
    Może jakiś przekaźnik padł tylko jaki??? (nie mogę znależć który jest odpowiedzialny za sterownik silnika)
    Moze ma ktoś opis jak sprawdzić czy napięcie dochodzi do sterownika silnika albo jak sprawdic sam sterownik czy nie jest uwalony.

    PROSZĘ POMÓŻCIE

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X