[O1] Problem z turbo kolejny raz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • michu1978
    Classic
    • 2008
    • 36

    [O1] Problem z turbo kolejny raz

    Zamieszczone przez misiek^wro

    Ty oczywiscie pominales moje pytanie nt ilosci mandatow od wydania prawka ... Ciezko policzyc? Opor jednostki przed wprowadzeniem jakiejs ustawy wiaze sie przewaznie z jej skutkami dla danego osobnika :twisted:
    Nie liczę bo i po co, strzelam 5? Jakie to ma znaczenie, szczesliwy jesteś że masz mniej? Moim zdaniem ilość mandatów to kwestia szczęścia. Ile razy by mnie dziabnęli ale mieli akurat klienta.

    Owszem często jade szybciej niż można i co z tego, kto z nas nie łamie przepisów. Nawet ty jak widzę skoro masz 3 mandaty na koncie. Tylko widzisz tym się różnimy że ja chcę Cię traktować tak jak każdego innego obywatela - sprawiedliwie i w ramach obowiązującego prawa. A ty chcesz się bawić w rozbój polegający na grabieniu bogatych tylko dlatego że są bogaci.

    [ Dodano: Pią 27 Sie, 10 12:36 ]
    Zamieszczone przez misiek^wro

    Polak MUSI miec bat i marchewke. Batem beda kary - im wieksza kara, tym mniejsza chec zlamania prawa. Czemu mordercow nie ma tyle, co pijanych kierowcow? Bo za mord przewaznie spotkac sie mozna z obostrzeniem kary. Zas pijany kierowca - to nie jest potencjalny morderca? To jakby proba zamordowania ...

    I teraz taki potencjalny probujacy zamordowac dostaje okolice 7 lat, zas pijany szofer 6 miesiecy :shock: ( + zabieraja mu prawko na 2 lata i samochod przewaznie przepada )
    Nie rozróżniasz morderstwa od zabójstwa, smutne. Poza tym ten potencjalny zabójca (bo to nie jest morderca) popełnia jedno przestępstwo - jazdę po pijanemu i za to kara jest niższa i jest to jak najbardziej słuszne. Jeżeli kogoś jadąc po pijanemu potrąci i zabije powinien odpowiadać za zabójstwo. (Osobnym tematem byłoby rozważanie czy sumować mu wyroki za jazde po pijaku + zabójstwo czy za gorszą zbrodnię - ja jestem za sumowaniem).
    Ty chciałbyś wprowadzić widzę jeszcze więcej faszyzmu bo zacząć karać ludzi za przestępstwa których nie popełnili bądź które chcieli by popełnić.

    Innymi słowy pogwałcić podstawową zasadę Prawa Rzymskiego "Volenti non fit iniuria" -"Chcącemu nie dzieje się krzywda".

    Towarzysz Stalin byłby z Ciebie dumny, myślę że inny wybitny socjalista tow. Hitler również. Tak jesteś socjalistą bo tylko socjalista traktuje ludzi jak bezmyślne bydło któremu trzeba założyć smycz i go na niej prowadzać żeby przypadkiem kogoś nie ugryzł.
  • Kejup
    Rider
    S_OCP Member
    • 2007
    • 533

    #2
    [O1] Problem z turbo kolejny raz

    Witam! Otóż posiadam taki problem, że wywala mi notlauf ( standard 4 bieg przy wzniesieniu pedał w podłogę i ponad 3000 obrotów i pstryk). przewody sprawdzone, N75 OK, turbo wyczyszczone i teraz ju nie wiem co jeszcze może być walnięte. Dlatego zwracam się za prośbą do kogoś z VAG-iem o pomoc w sprawdzeniu o co mojej skodzince chodzi (może ktoś potrafi wykonać logi dynamiczne) lub jakieś sugestie do tego co jeszce sprawdzić.

    Pozdrawiam!
    Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
    Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

    Komentarz

    • kmicio
      Ambiente
      • 2008
      • 233

      #3
      W ALH w A3 brejdaka jest dokladnie ten sam problem. Nawet MAP sensor podmienialiśmy i dalej łapie notlaufa. Już nie wie za co się czepić. Wszystko sprawdzone.
      *1B1B*1.8T*4x4
      *1B1B*1.9T*DSG

      Komentarz

      • robekcool
        RS
        • 2009
        • 2041
        • Octavia II (1Z3)
        • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        no to pewnie pozostało turbinę podmienić :wink:
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz

        • mobi65
          Rider
          • 2009
          • 291

          #5
          a jak tam gruszka pracuje , moze ci sie przycina sterowanie turbina lub dziurawy mieszek masz

          Komentarz

          • Kejup
            Rider
            S_OCP Member
            • 2007
            • 533

            #6
            mobi65 sprawdzałem i dziurek nie posiada ale jak ją wyjąłem i chciałem wcisnąć to czasem się blokowała ale tylko z punktu w którym jest pozostawiona w spoczynku i to chyba była moja wina bo czasem jak ja wciskałem to mi ten siłownik uciekał na boki.

            A może to być wina przepływki?
            Skoda Octavia II RS 2.0 Tdi BLACK MAGIC.
            Pozdrawiam Wszystkich klubowiczów!!!

            Komentarz

            • rss
              L&K
              • 2009
              • 1098

              #7
              podstawa jest zrobienie logow, wtedy od razu widac kiedy pojawia sie i jak duze jest przeladowanie. rzuc temat w watku regionalnym o spotach z Twojej okolicy, ktos na pewno pomoze Ci z logami. do tego czasu przeplywke zostaw w spokoju.

              a mozesz miec tylko 'sztange' przy turbinie do regulacji.
              aha. wszystko powinno chodzic bez zaciec i blokowania sie.
              kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
              _________________________________________
              Do sprzedania:
              komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
              zaciski do hamulcow 280mm.

              Komentarz

              Pracuję...