Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Inne] kontrolka poduszki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Inne] kontrolka poduszki

    Umnie wyglądało to tak :
    - wózek marki nie pamiętam , koła szprychowe , karoseria wiklinowa, napęd Babciny
    - rower marki Gil
    - Fiat 126p wersja eksportowa , dawał radę
    - VW Golf I 1,6 benzyna - super autko mimo że odpadło mi tylne zawieszenie i korozja była jego drugim imieniem
    - ponownie Fiat 126p było ok do czasu pierwszej regulacji gaźnika...
    - Opel Ascona , przeboje z nim miałem że hej , wymieniłem 3 wałki rozrządu bo okazało się po czasie że głowica była krzywa

    - nastąpiła chwila na odetchnienie od motoryzacji kilka latek

    - Ford Focus 1,6 z gazem , auto pechowe bo po przejściach , ja również zaliczyłem nim dzwona ... chciałbym o nim zapomnieć
    - Skoda jak w opisie narazie żadnych żalów tylko zachwyty

  • #2
    [Inne] kontrolka poduszki

    czesc
    najechałem autem na mulde tzn na ogranicznik drogowy i wyskoczyła mi lampka pomarańczowa z poduszką powietrzną byłem w serwisie i usuneli mi to na komputerze był to jakiś błąd ,a problem mam taki ,że pojeżdziłem 2 godziny i znowu mi to wyskoczyło .
    pytanie? czy idzie to zrobić samemu i co mi poradzićie przecież nie bede wydawał 100 zł co chwile))
    bbolo78

    Komentarz


    • #3
      zależy jaki był błąd. prawdopodobnie kostki pod fotelami do sprawdzenia (ewentualnie wymiany).
      Jak już cię podliczyli, pojedź niech powiedzą, jaki był błąd . Dodaj, że się powtórzyło od razu, więc usterka nie usunięta. Dołóż parę zeta do tej 100 i niech naprawią.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Słusznie usługa usuniecia usterki nie została wykonana. Skoro źle zdiagnozowali to ich strata, jesli nie mają wiedzy niech nie naciagaja ludzi. Masz prawo reklamować.
        Dipol

        Komentarz


        • #5
          dzięki słyszałem o tych kostkach musze jeszcze raz tam podjechać
          bbolo78

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X